Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz dabadab #30 üzenetére

    A régi rendszerben még tiltott könyvekről is beszélnek a népek, annak idején a másolt példányok hogy jártak kézről kézre. Igaz ma már nem így tiltanak be könyveket. Erre sokkal megfelelőbb egy lejárató média kampány, vagy egyéb megoldás, hogy a szerzőt tönkretegyék.
    Igen, van hogy hónapokig nem jut hozzá könyvhöz valamelyikük, mert csak ritka példányról van szó. De addig míg keresi a könyvet még van 1000 másik amit el lehet olvasni. Hány millió könyv van a világon? Miért pont kizárólag csak azt az egyet szeretnéd elolvasni? Lehet, hogy keresés közben rátalálsz olyan darabokra is amikről fingod se volt. Persze ezt lehet sokféle képen nézni. Az hogy van náluk két-három könyv nem okoz gondot. Anyámnak van hátizsákja, apámnak meg kézitáskája.

    re.: Cathfaern
    Részben igazad van. Részben Jim meglátta, hogy busman vagyok ;) azaz szívesebben élnék egy elektronikától mentes világban. De most mehetnénk vitázni egy másik témába, mert szerinted ez biztos hülyeség, illetve ha igazán ezt szeretném akkor ezt is csinálnám. De ez nem igaz, illetve leírtam, hogy szerintem kinek van/lehet szüksége ma egy ilyen készülékre. Illetve a kínaiak se fémmel esznek, hanem bambuszból készült pálcikákkal. Sajnos manapság ott is nagyon terjed a nyugati hülyülizmus és váltanak át villára meg egyebekre. Ennek köszönhetően (kimutatható, de nem keresem meg a cikket erről, mert nincs kedvem játszani ezt az értelmetlen vita játékot) csökevényesedik a kézügyességük. Szal minden rosszban van valami jó és minden jóban van valami rossz. Azaz találjuk meg a helyét ennek az eszköznek. Használjuk értelmesen és ne akarjuk helyettesíteni és kiiktatni a papír alapú könyvet.

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák