Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Busterftw #4 üzenetére

    Az a baj ezen módon keresztül kivitelezett esetleges támadások nem feltétlenül hagynak nyomot (inkább nem hagy mint hagy), így nehezen derülhet ki utólag bármi.
    Így arra hivatkozni, hogy "nem történt semmi", nem ésszerű, mert nem tudjuk, nem tudhatjuk.

    De ez a téma már lerágott csont.

    Mondjuk a pundervoltra jövő eredeti javítás ha jól tudom a szerverek volt módosításának megszüntetése volt (ami érintette anno az asztali HEDT-sorozatait is)... ezt javították azóta? Mert nem lehetett egy időben ezen javítás miatt tuningolni annyira mint előtte (oly módon ahol a feszültséggel is játszott már volna az ember, nem vett figyelembe semmilyen módosítási beállítást biosban).. Anno "ez van" hozzáállása volt ehhez az intelnek, tavasszal még semmi érdemi változás a témában.. azóta eltelt fél év, van változás? Ismerősöm már beletörődött a HEDT-jével, de tavasszal volt nagy "fejvakarás" windows update után, hogy "mi történt".. és módot se találunk (akkor) az adott mikrokód kikapcsolására windowsban..

    Azóta én is beszereztem egy sok magos xeon (mert miért ne).. hát muszáj volt a javításokat kikapcsolni, durván megfogta elős körben lassabb volt mint az FX-em amit váltott (mármint érzésre az asztalon meg úgy "reszponzitásban".. persze benchmarkeredményeket kb. hozta rendesen, de még is olyan "lagos" volt az egész rendszer...) mondjuk az én esetemben nem téma a tuning igy a plundervolt nem érinti amiatt.

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák