Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

(#1) gerii

gerii
(addikt)

5175$*0,27+vám. Ezzel lehet várni a postást.

(#2) Imre921

Imre921
(tag)

Villanyszámlát is fizetik mellé? :DDD

(#3) Socket A válasza gerii (#1) üzenetére

Socket A
(aktív tag)

de meg ugy is megeri :D

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#4) juliabrilke válasza gerii (#1) üzenetére

juliabrilke
(addikt)

Még így is megéri, jöhetnek nyugodtan kérni a vámot.
Kár, hogy Facebook játék megint. :(

[ Szerkesztve ]

(#5) Balathruin

Balathruin
(veterán)

A két darab 290X-szel szerintem is így lángolna. ;]

(#6) CsonkaImo válasza Balathruin (#5) üzenetére

CsonkaImo
(addikt)

:C

(#7) KaiotEch válasza Socket A (#3) üzenetére

KaiotEch
(veterán)

Nem biztos. Nem tudom mennyi a vám, de már az áfa több mint 370eFt. Bár lehet mivel ezt ajándékba kapod, kifizetik ők.

Eladó HP OMEN 17" GTX1070 || Állítólag csak a halál a biztos, bár amióta valaki okos kitalálta a nekromantákat, már az se. Ha nem működik jól a Xiaomi telefonod és fejfájást okoz, akkor az a MIgrén? ™ || Adottságaim miatt meghívtak egy p0rnófilmbe szerepelni. Én vagyok a férj, aki elmegy otthonról.

(#8) Garada válasza KaiotEch (#7) üzenetére

Garada
(őstag)

Ez lenne szerintem a minimum érte, ha már nyereményről van szó.

If life gives you lemons, make lemonade!

(#9) kpal

kpal
(veterán)

En kb 2 éve jatszok velük ,de a vám stb az igen fölbe verne sajna .

(#10) FollowTheORI válasza juliabrilke (#4) üzenetére

FollowTheORI
(nagyúr)

Nem facebook... Gaming Tribe! :N

#7) KaiotEch

Nem fizetik ki, az benne van a szabályokban is... viszont mivel nyeremény/ajándék nem tudom hogy számolnák ki az adókat rá. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/XBOX: FollowTheORI / BF V Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11) svensson

svensson
(félisten)

Az a Cooler Master ház milyen? :D

Asus Z170 Pro Gaming (2020.03.15. PCX gari) eladó: https://bit.ly/31ytU2K

(#12) velizare válasza svensson (#11) üzenetére

velizare
(veterán)

a spec szerint egy cm silencio, hangcsillapító szivaccsal az oldalában.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#13) BlackSoft

BlackSoft
(addikt)

Ez a gép forintos árakkal sem jön ki $5000-re nekem, hát még ha USA árakkal számolnék :U

---------> HardverGURU https://www.hardverguru.com/ <---------

(#14) lemusz

lemusz
(addikt)

Beregeltem, de ha véletlen nyernék akkor szeretnék majd pénzügyi segítséget kérni. :D

(#15) Xmister válasza gerii (#1) üzenetére

Xmister
(senior tag)

Vám nincs informatikai cuccokra, max. 1-2 ezer kezelési költség. Rendeltem már pár dolgot külföldről, ha kellett is fizetnem, az csak az áfa volt.

(#16) svensson válasza velizare (#12) üzenetére

svensson
(félisten)

Meg is van szerintem, egy Silencio 652.

Asus Z170 Pro Gaming (2020.03.15. PCX gari) eladó: https://bit.ly/31ytU2K

(#17) F34R válasza BlackSoft (#13) üzenetére

F34R
(veterán)

Amazonon szamolva eddig ~3944 es ebbe nincsenek benne a jatekok :DDD

Bar ok szerintem mindenbol a bundle verziot raktak bele hagy legyen minel dragabb.

Jatekokat is felszamoltak :P

(#18) CsonkaImo válasza svensson (#16) üzenetére

CsonkaImo
(addikt)

Így már tényleg érthetők a lángcsóvák. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19) F34R

F34R
(veterán)

De erted mindenfele silencer kit meg a haz is "csendes" mikor minden alkatresz fut mint az allat. :DDD

(#20) errorcode06

errorcode06
(őstag)

Nem fizetik ki a vámot (áfát), azt neked kell. Benne van a játékszabályzatban.
Tehát 5200*0.27= ~1400, 1400*277,85= 398000 HUF

[ Szerkesztve ]

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#21) kokyt válasza errorcode06 (#20) üzenetére

kokyt
(senior tag)

Na, ezért a nyereményért nem indulok el. Utoljára 2007-ben raktam össze itthonra asztali konfigot, és az is megállt 300k alatt, Ekkora áfa láttán sírva fakadnék ha megnyerném, és tuti nem az örömtől.

Fejlesztői gépnek meg amúgy is feleslegesen túl van játszva :B

[ Szerkesztve ]

(#22) F34R válasza errorcode06 (#20) üzenetére

F34R
(veterán)

Ezt a Jatekgep eladasa utan nem lehet ? :DDD

(#23) energy4ever válasza errorcode06 (#20) üzenetére

energy4ever
(őstag)

Meg jo, hogy nem olvastam el. :(((
En meg regisztraltam. :DDD
Ha megnyernem menne vissza a feladonak. :D
Kiarulni alkatreszenkent meg nem hozna vissza a 400ezret.
Uj ara az alapoknak:
Vga 100/db.
Cpu 300
Alaplap 50
A tobbi meg 200 korul van +periferiak.
Eladni meg mennyiert lehet? 300!? Lehet meg sokat is irtam.

[ Szerkesztve ]

Egyedi ventiracsok gyartasa: https://hardverapro.hu/apro/egyedi_ventiracsok_olcson_modding_fan_grill_akar_vizesradira_/hsz_1-200.html

(#24) F34R válasza energy4ever (#23) üzenetére

F34R
(veterán)

Mar miert ne hozna?

(#25) velizare válasza energy4ever (#23) üzenetére

velizare
(veterán)

ha megnyered, azt az orion spark klavit befogadom ám.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#26) ˙??•?*MaxX*?

˙??•?*MaxX*?
(aktív tag)

egy próbát megér :DDD
hátha hozzám vágnak egy ilyen vasat :B

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> http://goo.gl/wi2DmX | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#27) macman507

macman507
(aktív tag)

Már a nyereményjátékok sem a régiek... :D
Ezt is olyan tudja majd kifizetni, akinek eleve nem is kéne ilyen gép, mert simán megvenné egyébként is.

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#28) errorcode06

errorcode06
(őstag)

Szabályokról (ha valakinek nincs kedve sokat olvasni):
Kell egy GT acc, oda rendszeresen posztolnod kell (aktív tagja kell hogy legyél a közösségnek). Kell egy arckép amin jól beazonosítható vagy. Kell egy kép a mostani gépedről. Valódi név, lakcím, amit igazolni is tudsz igazolvánnyal. Ezen felül kell még minimum 5 valódi barát akiknek ez mind megvan. Ha ezek megvannak, már csak írni kell egy csókának hogy hitelesítse a GT accodat. Ezek után már nyugodtan hátradőlhetsz és várhatod a sorsolást.

xmaas: 50€-ig vagy meddig vámmentes.

[ Szerkesztve ]

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#29) xmaas válasza KaiotEch (#7) üzenetére

xmaas
(őstag)

Nem ugy van hogy ajandek utan nem kell fizetni vamot meg ilyen hulyesegeket? Legalabbis csak penz nyeremeny utan kel fizetni afat /adot ha jol emlekszem de passz

(#30) energy4ever válasza errorcode06 (#28) üzenetére

energy4ever
(őstag)

Na ez igy korrekt. :K
Valami hasonlo kellene a PH-s nyeremenyjatekhoz is. Pl, hogy minimum tag ranghoz kotik, stb...

Egyedi ventiracsok gyartasa: https://hardverapro.hu/apro/egyedi_ventiracsok_olcson_modding_fan_grill_akar_vizesradira_/hsz_1-200.html

(#31) macman507 válasza errorcode06 (#28) üzenetére

macman507
(aktív tag)

"the Giveaway Organizer will select the names of the potential winners in a random drawing of all eligible entries received during the Entry Period who have completed their profiles and have uploaded a valid profile photo of themselves. "

Ez megvan, de a másik amit írsz, azt nem találom.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#32) errorcode06 válasza macman507 (#31) üzenetére

errorcode06
(őstag)

A jelentkezőknek küldtek egy levelet a múltkoriban, akkor ide bemásolom, természetesen OFF-ba.

Welcome to the Global Domination giveaway managed by Mass Luminosity, hosted by Gaming Tribe and primarily sponsored by Logitech and AMD. During the first 7 hours we’ve had 30,000 people from 145 countries enter the Global Domination giveaway.

It is important that you follow these simple steps to be eligible to win the Grand Prize.

(1) Login at Gaming Tribe www.gamingtribe.com and select “Dashboard” from the navigation menu.

(2) Check that your name is correct. Potential Grand Prize winners must provide an ID and if the name on the account does not match the name on the ID they can be disqualified (common nicknames are exempt). Also single letter first or last names and/or names not properly capitalized are completely skipped during the prize selection process.

(3) Check that your residential address is correct. If the address on your ID and your current address do not match then a Mass Luminosity staff member will ask for additional documentation to determine the reason for the incongruity, i.e. military service, college student, recent change of residence, etc.

(4) Check that your stated date of birth and email address are correct.

(5) Now click “Profile Images” on the Dashboard menu and upload a photo of yourself that we can match to a photo ID if you are selected as a potential Grand Prize winner. Secondary prize winners are exempt from this requirement, although if you want to be eligible to win the Grand Prize you must upload a photo of yourself to your Gaming Tribe account. The “Privacy Settings” on your Dashboard control who can see your profile information.

A másik levelet hirtelen nem találom (hogy verification acc), de majd megkeresem...

[ Szerkesztve ]

(#33) errorcode06 válasza errorcode06 (#32) üzenetére

errorcode06
(őstag)

Kiegészíteném annyival hogy:
16 évesnél idősebb kell hogy legyél (1 granpriz nyertest diszkvalifikáltak emiatt az előző játékban),

There's always a first time for everything. This is our 25th system giveaway and only once in 3 years we've had to disqualify a participant because of eligibility. We cannot stress enough how difficult this is for the entire Mass Luminosity team, as it's anticlimactic and brings unease to our entire community. Still, we are pained to announce that we have been forced to disqualify the second selected Grand Prize winner also.

1) The first winner falsified his entry to appear as he was old enough to participate in the giveaway.

2) The second winner changed his address to one that he will allegedly be residing at in months, but the new address is not his current residence or matches his ID. Of course he made this change anticipating that he would never win, but those are perilous actions as the giveaway rules are inflexible.

Ja igen, és nem kell igazolni külön az accodat, ez csak opcionális.

Apparently the following misinformation is being advocated by a small group of people: Mass Luminosity is "forcing" members to become verified. That is simply not correct. Verified members compose an elite group of active members of the Gaming Tribe network and from time-to-time we'll host special giveaways just for them, but our large global giveaways will continue to be open to all members of our community (verified or not).

Még egy kis kiegészítés:

If you are selected as one of the prize winners, a member of our staff will contact you via email to verify the data on your profile, and in the case of the two grand prizes you will have to submit a copy of a valid ID that matches the information you provided us before the giveaway ended.

We only ship to a verifiable street address and do not ship to post office boxes, so do not use that on your profile.

Our sponsors pay for shipping, so you do not have to concern yourself with that expense. Although, all prizes are shipped from the USA and your country may charge you import taxes, and those are your responsibility as per our giveaway rules.

Bocs a sok hsz-ért, de hátha valakiket érdekel 1-2 belsős email, amit nem kapsz meg ha most regisztráltál.

[ Szerkesztve ]

(#34) gainwardgs

gainwardgs
(addikt)

Igen fasza gép kivéve a bughalmaz 290x crossfire

(#35) shiftac

shiftac
(aktív tag)

A villanyszámlát meg én fizetem? :D

Xiaomi Redmi 4 Prime (MIUI Global Stable 10.2.2.0)+Soundmagic E10

(#36) Petyyyyy válasza Balathruin (#5) üzenetére

Petyyyyy
(addikt)
LOGOUT blog

Az erőtől. ;]

Egy jó ideje helyből skippelem az ilyen játékokat, de ez végre nekem is tetsző konfig.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever. Im the star

(#37) L3zl13

L3zl13
(nagyúr)

Facebookon likeolni...
Ezt megint bebuktam.

Aki hülye, haljon meg!

(#38) zdanee

zdanee
(őstag)

Facebookon kell lájkolni? Ehh, kösz, nem, kétszer ennyiért sem.

Zipit Z2 idomár - Samsung Galaxy S8 - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#39) aAron_

aAron_
(őstag)

Ezek a nyereményjátékok... Rég találkoztam olyannal, amivel meg is érte foglalkozni. 1:36234 a valószínűsége, hogy nyersz (ez még rosszabb lesz), cserébe fizethetsz áfát, plusz még egy csomó időt is kell azzal eltölteni, hogy minden kritériumnak megfelelj. Sehogy sem éri meg.

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#40) gmaci78

gmaci78
(tag)

Most nemazért, de nem a legjobb gép összeállítás volt a céljuk?
Mert ha igen, akkor miért rontják el a konfigot egy ócska sata3-mas!!! SSD-vel, meg egy vinyóval? :W

Tuti X99 deszka, csúcs proci, szerintem legalább 2db M.2-es foglalat van a deszkán és lemerem fogadni, hogy akad még PCI Express csati is benne szabadon háttértárnak. A korongokat meg hagyjuk meg a kutyának frizbizni, a sata3 meg jó lesz a blue ray-nek, amit úgyse használ senki. :)

Egyébként pedig a deszka a proci és a memória jöhetne, esetleg a monvez is jó lenne eladni. :)

(#41) KAMELOT

KAMELOT
(nagyúr)

2x 290X kártyát eladja az illető és vesz helyette 1x GTX980-at és még marad is kicsi pénz!

V1200 - 8CORE - 4K

(#42) gmaci78 válasza KAMELOT (#41) üzenetére

gmaci78
(tag)

Erről van szó. :C

(#43) creation válasza aAron_ (#39) üzenetére

creation
(senior tag)
LOGOUT blog

És még az FB-re is regisztrálnod kell magad, hogy lájkolhass... Ráfizetés.

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#44) wolfman

wolfman
(veterán)

Azért az fantasztikus, hogy a játékban való részvétel feltételeire katonásan figyelnek és a nyugtázó gombot meg se tudod nyomni addig, tehát amíg az őket reklámozó oldalakat LIKE-olnod KELL széles körökben, de azt, hogy a nyeréshez szükséges feltételeket betartod-e, arra magasról szarnak, csak hanyagul felajánlják, hogy olvasd el a szabályzatot, de ha nem, az is mindegy. Rányomsz az OK,ra, vársz, hogy na vajon te nyersz-e, közben meg 8 feltétlenül szükséges feltételt nem teljesítettél.

Nyerni nem fogsz az már biztos, vagy ha ki is hőznak ugranak a köv. emberre, de a lényeg hogy őket közben már elkezdted reklámozni és ennyi.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#45) KAMELOT válasza wolfman (#44) üzenetére

KAMELOT
(nagyúr)

Itt erről van szó, de mindehol így csinálják. Ugye nemzetközi az egész tehát mindehonnét rányomnak neki meg annyit megér ez! Biztos, hogy a nyertes nem MO-ról lesz! :)

V1200 - 8CORE - 4K

(#46) Feri1977

Feri1977
(senior tag)

Ennek a gépnek mi értelme, 4k-s játékokra készült vagy mi? Mert jelenleg nincs az az atomerőmű, amivel 4k-ban elmenne egy játék, tehát teljesen felesleges ilyen brutál erős gép, mikor negyed ennyiből is erős gépet vesz az ember, és full hd-ban megy minden rajta, ami épp elég.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#47) Dark Archon válasza wolfman (#44) üzenetére

Dark Archon
(addikt)

Miért, mit gondoltál, mire megy ki ez az egész? 5000$ semmi pénz egy ilyen reklámért.

Dark Archon | i5-8600 - GTX 1060 - 16Gb - Windows 10 x64 | BF4: DarkArchonHUN

(#48) Balika911 válasza gmaci78 (#40) üzenetére

Balika911
(nagyúr)

Hiába tuti X99 deszka, egy darab M.2 foglalat van rajta. Létezik néhány ASRock modell két M.2 foglalattal, de más konzumer lapról nem tudok, amelyiken egynél több lenne.

Egy erős gép mellé tárhely is dukál, ebben pedig - a rendszermeghajtót nem számítva - van 3 TB. Ezt SSD-vel nem tudnák kiváltani, főleg adott költségkeret illetve szponzorok mellett.

Amúgy meg Blu-ray.

[ Szerkesztve ]

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

(#49) zh1972

zh1972
(tag)

VÁM az 99% hogy nem lesz rá! 6 évig küldözgettem az USA-ból, azóta (10 éve) meg rendelgetek minden szirt szart, nagyobb értéket is. Eddig vámot talán egyszer fizettem a lányom nemesfém karkötőjéért! A múlt hónapban jött meg egy drágább laptop amit az egyik kollégámnak ebay-eztem 4.300.-USD (Alienware ALW18-34490SLV) 100 USD küldés a checkoutnál + 130 USD itthoni kezelési költséget fizettem a TNT-nek. Ennyi.

In God we trust all others must pay in cash!

(#50) Balika911 válasza Feri1977 (#46) üzenetére

Balika911
(nagyúr)

"Ennek a gépnek mi értelme, 4k-s játékokra készült vagy mi?"

Elsősorban Facebook like-okra készült.

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.