Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz mati #11 üzenetére

    Elől ma már kb. bármilyen autóban el lehet férni. A kérdés a hátsó láb- és esetleg fejtér. Más tesztekre alapozva nekem az jött le, hogy ez bizony - ilyen szempontból - nem konkurenciája egy klasszik Megane-nak. Talán egy benzines Clio-hoz vagy 5 ajtós (tudvalevőleg az Renault-nál az 5 ajtós tengelytávja kisebb) Megane-hoz hasonlít(hat).

    #12 k-adi
    Meg az a gyerek akit ilyen fény és ingerszegény helyre beültetsz, a végén még megáll a növésben.
    All-in-all: nem értem ezt a formát. "Too much", ami a használhatóságra üt vissza.
    " ... 20 inches kerekek szépek ... " - nagy flash lesz rá megvenni a téli szettet. :K

    " ... a hatótáv mizéria ... " - én behoznék e mellé még egy - ugyan nem mindenkit érintő - de adott esetben fontos problémát. Mert ugye a "villanyhívők" azt mondják, hogy ma már egy-egy modell jó alternatívája lehet bármelyik belsőégésű társának. Messzire is lehet már menni velük, stb. Szóval amiről kevés szó esik, az a vontatás. Aki motorcsónakot, lakókocsit vagy csak egy ici-pici utánfutót szeretne hurcibálni, annak szvsz. még jó ideig nem lesz alternatíva a villanyautó.

Új hozzászólás Aktív témák