Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

(#1) pengwin

pengwin
(addikt)

Ezt csak érdekesség képpen itt hagyom:

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin "A belépőszint mindig ott van, ahol a fájdalomküszöbünk."

(#2) azbest válasza pengwin (#1) üzenetére

azbest
(nagyúr)

Az hagyján, a vélemények kemények. Már majdnem mondtam, hogy a legtöbb app beáll 3as körüli átlagra, mert a fejhasználók butaságokat is csinálnak, s nem az appot értékelik, hanem valami más bajukat.

De a véleményeket olvasva kegyetlen: sokak szerint nem ott mutatja a térképen, mint ahová a jegyet adja. Vagyy nem arra az autóra adja, mint amit választott. Vagy a szerver elérhetetlen. Vagy az elutalt pénzt nem íródik jóvá (bár ezekben felhasználói hiba is lehet - hiszen van aminek külső feltétele, átfutása van).

(#3) vallas

vallas
(senior tag)

Azért azt a parkolásonkénti 115 Ft-os tranzakciós díjat valahogy csökkenthetnék, mert mennyibe is fáj egy SMS? 20 ft?
Tök illúzióromboló, hogy parkolok 60 Ft-ért és van hozzá 115 tranzakciós díj úgy hogy App-al parkolok a Vodánál... :(

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#4) tomp

tomp
(veterán)

A közlekedési Mobiljegy nekem nagyon bejön. Kényelmes és végre nem kell papír jeggyel bohóckodni...
Miközben megyek a buszmegálló felé már meg is veszem és nem kell az automatánál még nyomogatni a kijelzőt...

(#5) 4Grider válasza tomp (#4) üzenetére

4Grider
(addikt)

Mennyibe is kerül egy jegy? Hány buszjáraton használható?

(#6) tomp válasza 4Grider (#5) üzenetére

tomp
(veterán)

Még csak a reptéri 100E járatra lehet megvenni a jegyet. Ugyan annyi az ára mint a papírjegynek.

[ Szerkesztve ]

(#7) 4Grider válasza tomp (#6) üzenetére

4Grider
(addikt)

Tehát egy 900 Ft-os menetjegyre még kényelmi díjat sem kell fizetni. Egy vonaljegy meg 350 Ft. Kettőből szinte minden irányban átszeled Budapestet, itt meg kivisznek a belvárosból Pest déli határára.
A lehúzás sikertörténete, és van aki tapsol hozzá...

(#8) tomp válasza 4Grider (#7) üzenetére

tomp
(veterán)

A 100E nem sima BKK járat. Ha a 350Ft-os járattal akarsz menni ahhoz ott van a 200E. Az a Nagyvárad térről talán kiér 40perc alatt...
100E meg a belvárosból max 35perc de akkor több lámpa is megfogott!

(#9) Polarstar

Polarstar
(nagyúr)

Mindenki örül a csodás Nem-ze-ti mobildijfizetési izének.

Miközben az eddig gond nélkül működő rendszereket felzabálja és maga alá gyűri, a felhasználókat pedig a monopol szerződési pontjaival kihasználja piszkosul.

A dübörgő, központosított Nem-ze-ti varázsszóval meghintett rendszer is igen jól teljesít.

Kérdés, hogy kinek?

BlackBerry Key2, Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com BBMe: EF02F120

(#10) Kbali válasza vallas (#3) üzenetére

Kbali
(veterán)

A NMF Zrt "csak" egy ötvenes rak rá a tranzakciókra. Ha a Vodán keresztül parkolsz, arra a Voda rakja a díjat pluszban.

nem vagyok suhanc...

(#11) Kbali válasza azbest (#2) üzenetére

Kbali
(veterán)

Én még csak bő fél éve használom az alkalmazást, de eddig ilyen jellegű problémáim nem voltak, büntit nem kaptam.
Az igaz viszont, hogy pl. a webes felületen nem (sem) látszódik a normál számlaforgalmad: külön vannak a feltöltések, külön a fizetések, a kényelmi díjak meg sehol...

nem vagyok suhanc...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.