Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz #16820480 #48 üzenetére

    Az még nem lefutott meccs, meglátjuk mi sül ki belőle. :U

    Ha te csak olyan helyzetekben fényképezel, amikor van elég fény, akkor neked valóban csak egy felesleges hibaforrás, az emberek maradék 98%-ánek azért néha lehet, hogy jól jön. De ha vegyünk ki mindent a gépből, ami hibaforrás lehet, akkor marad a lyukkamera, abban nem tud semmi elromlani. :P ;)
    Komolyra fordítva, azért mert te nem igényelsz egy funkciót, attól még általánosságban nem baj, ha benne van, hátha egyszer neked is jól jön majd.
    A múltkor pl. egy keresztelőt fényképeztem és törekedtem a minimum 40-ed 60-ad záridőre, mert azzal már elég jól el lehet boldogulni, de be volt kapcsolva a képstab, mert ugyan a témát nem fogja meg, de folyamatos mászkálás közben az ember nem tud annyira figyelni a tartására és nyugalmat adott, hogy legalább a saját szerencsétlenkedésemet megfogja. :B
    Én pont szeretem, hogy mobilis vagyok a rendszerrel, nem kell mindenhova állványt cühölnöm (lőttem már naplementét is kézből :B ), de kinek a pap, kinek a papné. Viszont a makróra visszatérve én szeretem, ha természetes fények vannak a képen, így vakut ritkán használok, viszont állványozni nem szeretek, és sokszor nincs rá idő/lehetőség, mert a lepke pl. nem várja meg.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák