Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Urby66

    aktív tag

    válasz Döglött Róka #33 üzenetére

    Úgy érzem kicsit kiforgatod a szavaim. Ez ahogy írtam is igazából csak egy lehetőség, és persze, hogy vannak ellenérvek vele kapcsolatban ahogyan te is írod.
    Persze nem lesz tőle plusz 20 fps-em a játékok alatt, nem tölt kétszer olyan gyorsan és nem a szent grált találtam meg ezzel.
    Mivel olvastam már máshol is erről és mivel amúgy is újra akatam telepíteni a rendszert, döntöttem úgy, hogy kipróbálom.
    Leírtam, hogy én mit tapasztaltam egy átlagos felhasználó szemszögéből és azért javasoltam a próbát a kollégának, mert nekem minden működött amit használok. Úgy gondolom egy olyan gépen ami csak játékra meg tartalomfogyasztásra van használva belefér egy ilyen próba főleg egy olyan embernek aki nem idegenkedik az újratelepítésektől.
    Továbbá azért is írtam, mert egy másik nézőpontból is meg akartam mutatni ezt a dolgot. Nem kell, hogy az én megoldásom bárki is válassza, de úgy gondolom szélesebb palettáról választva, az érveket és ellenérveket megvitatva jobb döntést lehet hozni. Szóval lehet, hogy én hülyeséget csináltam, de azzal, hogy beszélünk, vitatkozunk róla elérhetjük, hogy más ne tegye. :R

Új hozzászólás Aktív témák