Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz callmeakos #13 üzenetére

    Ahogy Godlike79 is mondta, pont a tervező program az, aminél sokat tud könnyíetni a jó környezet. Nagy/több monitor, gyors gép, és hát egy ilyen egér. Mikor még egyetemen kellett használni igen sokat autocad-et, nagyon örültem volna ennek, csakhát akkor még nem költ az ember ilyen "luxus cikkekre", viszont melóban amikor már nap mint nap ezzel foglalkozik valaki, akkor egy ilyen beruházás sok évre szól és nagyon megéri. Ahogy öregszik az ember (legalábbis én) egyre inkább háttérbe szorul a pénz és inkább előtérbe az ergonómia. Régen volt az olcsó és faszán nézzen ki, most meg az inkább költök rá még, csak sose legyen vele bajom és pontosan arra amire akarom használni tökéletes legyen. De ez most nemtudom miért jött elő nekem :D

    Szóval diabló szerintem pont nem az a játék ahol annyira sok gomb kell. Wowban meg 20 funkció gomb felett kellett nyomkodnom, amit egyszerűen képtelen voltam értelmesen már kiosztani billentyűzeten. Legfontosabbak az egéren voltak "pánik gombok". Amit meg kellett konstans csépelni az 0-1-2-3-4 esetleg shift-tel. Nem kötelező mind a 12 gombját kiosztani, de én örültem volna még vagy 3-4 gombnak az egéren. Félrenyomni meg billentyűzeten is lehet.
    És mivel én tenyérrel is fogom az egeret, a nagyujjam csak finoman ér hozzá az egérhez. Eddig is az oldalsó 2 gombot nyomkodtam vele elég sokat, több gomb sem zavarna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák