H​i​r​d​etés​

2017. november 23., csütörtök

(#1) REIT

REIT
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

4GB/s-al hogy lenne ez használható? :F

Minden egybeesés a valóság műve. A valóság pedig az elme szüleménye.

(#2) t72killer

t72killer
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Csak szerintem nincs semmi értelme egy könnyen hurcolható mini-ITX-dobozhoz képest, amit aztán havernél rákötök a TV-re?

#1: egy gtx 1080 ti alá ugyan sovány, de k@rvagyorsan rá tudod másolni az aktuális trónok harca évadot :DDD

[ Szerkesztve ]

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#3) sutszi

sutszi
(PH! addikt)

Én azért kíváncsi lennék, hogy a sok varázslás helyett mennyibe került volna, ha simán felskálázzák a hardvert... Ez így inkább felesleges komplikáció és hibalehetőséget adtak a rendszerhez, de megspóroltak néhány dollárt a hardverbeszerzésen.

"Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#4) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Jo a haz, elfogadnam. :D

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" | Vasak: pici.tk/e

(#5) Kopi31415 válasza t72killer (#2) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Nekem munkába jó lenne.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#6) t72killer válasza Kopi31415 (#5) üzenetére

t72killer
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Őszintén nehezen tudom elképzelni azt az alkalmazást (a bányászaton kívül), ami megelégszik egy ultrabook prociteljesítményével de kihajt egy 1080 Ti VGA-t. Nem járnál jobban egy 17"-os zbook-kal, amibe egy komolyabb quadro grafikát pottyantottak? Tudom, nem éppen olcsók, de falat lehet velük bontani.

(#7) Kopi31415 válasza t72killer (#6) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Dell WS-em van, CAD-re egy szálon kell CPU teljesítmény, ha meg valahová megyek prezentálni, ott nem fogom a teljes felületekkel teli munka modellt mutogatni.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#8) t72killer válasza Kopi31415 (#7) üzenetére

t72killer
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

értem, jogos, 1szálon még egy U-sorozatú 2magos proci is kb mindent tud, ami ma mobilprociban elérhető:R

(#9) zsolti1debre válasza REIT (#1) üzenetére

zsolti1debre
(kvázi-tag)

Persze.Mire?

(#10) Oliverda

Oliverda
(Jómunkásember)

Az árán kellett volna dolgozni inkább. $500 dollár az üres doboz, miközben $570-ért a Gigabyte egy GTX 1070-et is ad bele.

Oké, utóbbi ház kevesebb VGA-t eszik meg, de még a rövid 1080 is belemegy, tehát csak a 1080 Ti és a Titan Xp nem megy bele.

[ Szerkesztve ]

Próbáld ki a TAXIFY-t, 1000 forint kedvezmény a kuponommal: OLIVERAYL >>>>>>Minőségi kontent: ⦾liveƦadi⦾ on Spotify - http://spoti.fi/2gr0EEI <<<<<<

(#11) proci985 válasza t72killer (#6) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

ja falat meg a hatad ha cipelni kell oket a toltovel egyutt kb 3 kilos sulyukkal.

remek meloban a zbook g3, de mar a 15"os varians is kb a hatara annak, amit meg el lehet hurcolni egesz nap.

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#12) joni1700

joni1700
(újonc)

Azért valjuk be egy férfi 3 kg-ba nem fog belehalni :) Egy ismerősöm egy szép ROG-ot cipel minden nap. Azzal fejleszt és azzal játszik. Az már a 6 kilóval nem egy könnyű darab.

(#13) proci985 válasza joni1700 (#12) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

kilometereken keresztul egy konferencian is, adott esetben zakoban?

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#14) Kopi31415 válasza joni1700 (#12) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

A Dell Precision M6800-am is valami hasonló tömeg. És ehhez kéne nekem normális külső VGA a dual monitor meghajtásához. Köszönöm, nem akarom ezt sem minden nap cipelni.

(#15) forgonati

forgonati
(őstag)

Fekete háttér előtt fekete házat fotózni. Okos, mit mondjak.

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#16) snake1977 válasza forgonati (#15) üzenetére

snake1977
(őstag)

Úgy nézem ezek nem fotók, inkább csak renderelt képek, de a felvetés jogos. :K

Az árán tényleg dolgozhattak volna, vagy valami épkézláb vga-t dobhattak volna ennyiért bele, ezen az áron ha valaki körültekintőbb nem biztos hogy ez lesz az elsődleges választása.

(#17) Bird válasza snake1977 (#16) üzenetére

Bird
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A sejtelmes hatás megvan, mint ahogy a kötelező rgb világítás is. :D

[ Szerkesztve ]

___ Btag: Bird#21416 (Diablo III) __

(#18) zsoltti

zsoltti
(senior tag)

Akinek tobb penze van mint esze, kb azoknak valo ez...

Eladó DELL XPS 13 8.gen i5 400ezer ft---- Dell e7470 200ezer ft!!

(#19) snake1977 válasza Bird (#17) üzenetére

snake1977
(őstag)

:K a "gamer" hatásra gyúrtak megint... ;] :DDD

(#20) Bird válasza snake1977 (#19) üzenetére

Bird
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Jah. Manapság minden gémer, még a szalámis zsömle is. :D

___ Btag: Bird#21416 (Diablo III) __

(#21) snake1977 válasza Bird (#20) üzenetére

snake1977
(őstag)

Háát..ha elég színes akkor akár az is lehet az...keresd a csomagolásban az ajándék rgb ledsort. :DDD
Egyébként tényleg egyre többet gyúrnak a gyártók erre, mondjuk addig nem zavar amíg nem ez határozza meg az árcédulát a terméken, hanem csak egy kiegészítő plusz design ami vonzóbbá teszi a jól árazott terméket. De manapság ilyen nem igazán van. :D

(#22) tibaimp válasza REIT (#1) üzenetére

tibaimp
(senior tag)

A Thunderbolt 3 csati 40GBit/sec-et tud (azaz 5GB/sec), nem 4-et! Az kb mindenre elég....

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23) REIT válasza tibaimp (#22) üzenetére

REIT
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Vagy mégse, lásd a korábbi tapasztalatokat hasonló külső házzal.... :U
Ezért se értem, hogy miért hozták ki ezt ugyanazzal a szarvashibával :F
PCIe 3.0 4x pedig csak 4GB/s (se)

Minden egybeesés a valóság műve. A valóság pedig az elme szüleménye.

(#24) tibaimp válasza REIT (#23) üzenetére

tibaimp
(senior tag)

A cikk elején Thunderbolt 3 vezérlőt ír. És gondolom azért ezzel jött ki, mert tudtommal jelenleg nincs gyorsabb külső csati.

Azt mondod a 40Gbit nem elég a vga-nak? Lehet, nem tudom.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#25) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

"a kábelek irányának érzékelése"
Ez most mi, végre tud már olyat hogy visszarakja aképet a notebookra, hogy ne csak külső monitorral legyen használható? Túl szép lenne.

(#26) t72killer válasza proci985 (#11) üzenetére

t72killer
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Hátigen, itt a mobil azt jelenti h kocsival szállítható:D. Evvan, a teljesítménynek súlya van... Ha elég egy alap vga +2 cpu mag, arra ott az Elitebook/Thinkpad/Latitude E7000 széria, 2 kiló alatt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.