Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    válasz bot1978 #50 üzenetére

    [link]
    Ennek tobb,mint a fele animacios,gyerekfilm, a maradek pedig a nezhetetlen hollywoodi mocsok.
    Ha normalis filmet akarsz nezni,abbol biztosan nem lesz 3D.
    foleg nem real 3d,

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz bot1978 #43 üzenetére

    Rendes VR szemüveg önmagában is drága, és akkor még tegyed mellé combos VGA-t, amik a bányászat miatt szintén baromi drágák...

    Fasza lenne ez a VR dolog, de így többségünk megelégszik azzal, amit a TheVR csatornán lát belőle ingyen a yt-n. Emiatt én sem tekinteném komoly piaci tényezőnek a VR-t jelenleg.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • bot1978

    senior tag

    válasz CPT.Pirk #52 üzenetére

    2016-11-12 –én vettem 3 év garral 62.750 -Ft-ért egy 3GB-os 1060-at. Ráadásul a PCX-nél plázában a Gyöngyösin, nem valami eldugott webshopból. Bementem és ennyi volt az ára.
    A Riftet akkoriban jóárasították és touch-al együtt kezdték adni 120-ért újonnan.
    Én azt használtan vettem.
    Kár volt így utólag, de mindegy, nem tudtam, hogy fiókhoz van kapcsolva pár hozzá járó szoftver és nem a hardverkulcshoz. Nettó genyóság. Emiatt szívtam. Hagyjuk. VGA-ból azóta is ezt használom, semmi gondom vele.
    Nem tudom mire kell a 1070 meg a 1080. Ha nem Riftezek akkor 3840x1024-ben játszom és mindig elég. Tényleg fogalmam sincs, de tény, hogy rengeteg címet kihagyok. Nem kavarnak fel. Biztos van valami aminek már 1070 kell.
    Ha Riftet használok a részletességből egyébként nyugodtan akár le is vehetek a szoftverben ha kell, az ég világon semmi különbséget nem látok a Riftben, mert csak fullHD szemenként, szóval még mindig pixeles egy kicsit a kép így 1 centiről nagyítóval nézve.
    Viszont sokkal jobb, mint a DK2 volt. Nekem volt az is előtte.
    Itt is nagyobb a füstje, mint a lángja a sírásnak. Szerintem egy 60k körüli VGA azért annyira nem horror. Közben volt bányászláz. No comment. A világ legnagyobb gyökérsége, azt hagyjuk.
    De most is van amúgy 3GB-os 1060 hasonló áron, (mondjuk most már nem venném meg ennyiért).
    A Riftet ugye használtan vettem, így követem valamennyire az árát. Mára a használt ára már alig változik lényegében ingyen lehet kölcsönözni az apróról.
    Ugyanannyiért adhatod el hónapok elteltével amennyiért vetted. Szóval, ha azt veszed hány hülye játszik FHD monitoron 1070-el meg 1080-al, aminek annyi értelme van, mint HD adást nézni 4K TV-n, értesz én összesen nem fizettem a VGA+Rift+touch –ért annyit, amennyit a turbó Gézák csak a VGA-ért fizetnek és nem halok bele az értékcsökkenésbe sem, ha teszem azt eladom. Szóval még nekem csóró, magyarnak sem olyan elérhetetlen ez a VR. Jó, igen. Kell hozzá pénz, ami nem kenyérre kell, de mihez nem?

  • #41095680

    törölt tag

    válasz bot1978 #15 üzenetére

    Mert néha Apa is kedvet kap néha retrózni billentyűzet-egér kombináción, nem csak a gyerek konzolján toltja a wot-ot. Nekem csak a Star Conflict van fent, probléma mentesen fut a 19.1-en.

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Cifu #4 üzenetére

    Egyetértek.

    Amúgy meg f*** kivan, hogy nem lehet Linuxon rendesen játszani, mindig tákolni kell valamit valamerre :( W10-el meg élni nem lehet, feladtam egy ideje azt a spyware mocskot.

    Nagyon jó lenne már ebből a vagy-vagy-ból elmoccanni és megérkezni oda, hogy Linux és pont. Bár Debianon élek, tőlem legyen Ubuntu is vagy "Gaming Linux", tök8, kezdetnek jó lenne, ha megvalósulna mihamarabb, amire a Valve (és mindannyian) törekszünk.

    Érzésem szerint ha így haladnak tovább a dolgok, +10 év még

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák