Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Cifu #25 üzenetére

    Nem, biztos, hogy ezt elég erős érvnek érzem. Igazából szerintem ezek elég szubjektív dolgok, amiket felsoroltál.
    Nekem például kifejezetten tetszik a Win 10 mindennel együtt, béta óta használom, soha nem volt vele gondom, szerinte évek óta egy példány van fent, már csak azért akarom újra tenni, mert csak. Lehet szerencsés vagyok nem tudom. Most az előbb megnéztem pár YT videót Kubunturól, nem igazán jön be számomra, főleg 20 év Windows után. Persze nem mondom ,hogy rossz vagy ilyesmi, csak nem látom értelmét miért váltsak, ha nem muszáj? Nincs kényszer. Win 10 ről ingyen frissítettem, WIn 7 meg 8 K volt, még csak árra sem hivatkozhatok.Nem tudom. nem WIn vs Linuxnak szánom a dolgot, csak úgy az egész emberek átterelése Linuxra dolog érthetetlen számomra, h ugyan azt kapom egyiken is mint a másikon.Nem látom az előnyeit azon kívül, hogy az egyik ingyenes.
    Gondolom ami Winen van és fizetős, az Linuxon is az.Ingyenes alternatív dolgok meg vannak Windowsra is pl Office satöbbi.
    Szerintem velem van baj, már réges-régóta foglalkoztat ez a kérdés, fene tudja.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák