Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Low Noise

    senior tag

    Sziasztok!

    Hát kicsit sötéten látom a mostani videokártyák / kijelzők helyzetét.
    Ami ott pattant ki, hogy fejembe vettem, hogy veszek egy LCD monitort, mert még
    a CRT-s kemény maghoz tartozom.

    Ki s néztem a samsung XL2370-et, bár ez nem lényeges, és hát látom, hogy
    brutális magasságokban van az optimális felbontása, (1920x1080).

    Lehet bennem is van hiba mert én ezen a felbontáson is használnám, hiszen az optimális felbontás a legszebb, nem azért mert ilyen irdatlan nagy hanem mert natív ki, de ezt a tesztet látva könnyen belátható, hogy egy olyan "gagyi géppel" mint az enyém ez reménytelen.

    Q9450@3400
    4GB DDR2
    GEF. 280GTX OC

    Mert a hasonló 285GTX az itt látható tesztben gyakran 20-30 FPS-t produkál.

    Szóval mér kéne nekünk kiszolgálni ezt a brutál felbontást? Miért nem oldják meg a VGA gyártók, hogy egy kiszámolt sort kétszer jelenítsen meg egymás alatt ? és így ha nem is érnénk el valódi 1920x1080 -at , de legalább nem rokkanna bele a gép és natívan jelenne meg a kép. Vagy mért nem lehet olyan, nevezzük gamer monitorokat venni ahol nagyobb a pixel méret és nem olyan orbitális az natív felbontás, vagy tudom is én nem én vagyok a mérnök, mért nem lehet 2009 ben erre megoldást találni?

    Sajnos én úgy látom nem a mi szórakoztatásunk a cél hanem az, hogy vegyünk két, három, négy videókarit mert nekik az e legjobb üzlet, és azzal lehet tatív felbontást élvezni.

    Gondolom egyértelműen érezhető, hogy szerintem ez a mostani helyzet így nincs rendben szerintem és nincs mit csodálkozni, ha egyre többen be sokallnak és és kiszálnak a PC-ből és Xbox-ot vesznek, de ez már egy másik történet és én nem is akarok azt venni.

Új hozzászólás Aktív témák