Hirdetés

  • Mégis megjelenik Switch-re a Deliver Us the Moon

    gp Közel négy évvel a hibrid konzolora szánt változat elkaszálása után a készítők úgy döntöttek, hogy mégis megjelenik a Switch verzió.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zayl01

    tag

    Olvasva az előző hozzászólásokat szerintem az egészet nézve itt arról van szó hogy aki most videókártya vásárlásán töri a fejét az mindenképpen Ati-t vegyen. Minden kategóriában van megfelelő jobbár/teljesítményű modellje mint nvidiának. És igen az 5870 mit lehet róla tudni, azt hogy "nem sokkal jobb a teljesítménye" mint GTX295 barátunknak de megjelenésével ltöbbet senki se fog venni (max egy hülye) 295-öt mivel többet fogyaszt,elavult és ami tán a legfontosabb drágább! (csak 20.000forintal.) És nem is azoknak "gyártották" ezeket az új directx11-es kártyákat akik arról hablatyolnak egész idő alatt hogy még nem érdemes ilyen videókártyát venni mert még nincsenek directx 11-es játékok és a teljesítménye is aligg jobb ez előző generációtol .Tudom én is, és?? Én se cserélem le a 4870-emet mivel még most is állja a sarat 1920x1200-ba. (Főleg az beszél akinek egy őskövülete van a dobozába..?) És nem is arról szól ez a cikk és teszt hogy mindenkinek kötelező lenne ezen a videókártya megvásárlása Miért ha dupla akkora lenne a teljesítménye akkor biztos megvennéd? Szerintem akkor sem amig le nem megy az ára, de hidd el vannak akik megveszik azoknak gyártották. Én nagy szemekkel várom az Nvidiát is reméljük jó kártyát hoznak össze.
    Her:
    "Mindenki hajtogatja ,hogy hú meg há az Ati oszt semmivel,vagy alig jobbak."
    Igen ez igaz meg olcsóbbak is.
    Emígy mindegy ki a gyártó nvidia vagy Ati az a lényeg hogy én a jobbat olcsóbbat válasszam.

Új hozzászólás Aktív témák