Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • motorhead

    aktív tag

    Mindenkinek jó egy új VGA megjelenése, akár nVidia akár ATI. Mert lenyomja az előző generáció árait. És aki eddig nem tudta megvenni azt, ma-holnap megteheti. Gyakorlatilag én már csak ezt nézem egy ilyen új technológia bejelentésénél, tesztelésénél, a boltok polcaira kerülésénél. Ugyanis a megjelenése napján beállított ár az fél év alatt leesik mondjuk 20%-ot, egy év után meg a felét éri. És ha már a feléért adják,és megveszem sem maradtam le semmiről, ha nem azonnal játszom a legújabb játékkal. Sőt, egy valamire való játék egy év után is ütős játék marad. De még három év után is.
    Nem beszélve arról, ha valaki használt cuccokban gondolkodik, ezek után még lejjebb esek azok árai is és mondjuk nagyon kedvezően lehet majd venni 4870-et vagy 4890-et vagy pl. GTX285-öt ha az tetszik.

    Úgyhogy minden tehetőst arra biztatok, legyen nVidia vagy ATI párti, hogy a féléves vagy egy éves VGA-ját mindíg cserélje le a legeslegújabbra!
    Mégpedig azért, hogy én és a hozzám hasonló vásárlók, akik lehet ugyanolyan tehetősek de több eszük van, vagy csak egyszerűen türelmesek, de lehet sokkal kevésbé tehetősek mint akik a legújabb technológiát megfizetik, megvehessék azokat.
    Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    ..--OLDSCHOOL FOREVER--..

Új hozzászólás Aktív témák