Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thomboy

    tag

    válasz janos666 #156 üzenetére

    Fúúú, mindenhez sikerült valami érdemit írnod... :DDD

    Persze mindben van valami igazság, ha objektívek akarunk lenni, de nem értem miért kell mindbe belemagyarázni, hogy a tesztelők direkt azért írták úgy le amit leírtak, hogy az ATI-nak jó legyen. Úgy beszélsz mint egy politikus, aki mindenhol mumust lát az ellenzék cselekedeteiben.
    Mellesleg nekem is érződik egy kis pártfogás az ATI részre, de kizárólag a technológiai újítások miatt és nem másért.

    Más: - egy felpatchelt játéktól ne várj csodát...(BattleForge).
    - Senki nem mondta, hogy az új kártya nem drága, pont hogy drága, mert új :DD Mellesleg két idézet az egyik bekezdésedből:
    A HD5 nem drága, és mondhatni megérné az árát, mert gyors és okos is... de nehogy már azt mondjuk, hogy a HD5 nem drága, mert az!
    - Még 95-ért vettem 8800GTX-et, mikor 130 volt, és most használnám gyorsításra, de erre a hivatalos álláspont az, hogy nem szabad, csak ha még egyet veszel (tudom ügyeskedéssel meg lehet oldani, de így akkor se fer dolog). Ez olyan mintha a pénzem egy részét kidobtam volna az ablakon (mint ATI-nál a tesszalátor, bár az még nem fix, csak valószínű).

    Most hirtelen ennyit szűrtem le, a lényeg az lenne, hogy picit légy reálisabb, mert van igazság abban amit írsz, de mintha elvakult lennél "1-2" témakörben.

    Ui: mellesleg mai napig imádom a GTX-em, ilyen Albatronja nem sok embernek van :N

    | Trance 4ever |

Új hozzászólás Aktív témák