Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Beowulf_78 #137 üzenetére

    voltaképp irtam hűtést és driver aggodalmakat is.csak elszórva.mertmár offoltak h ismétlem magam :F
    lehetséges látod h gyatrább sorozatot fogtam ki.....kituddja...!de férre ne értsük egymást abszolute nem ásom el az ATI-t...sőt! :R csak picit elszomorodtam...ennyi!
    mind hűtés mind driver téren...nem vok telhetetlen de jobbat vártam.picurit csak.
    driver:drivertől nem várom el h gyorsuljon X%-ot kiadásonként...deazért szeretnék látni eredményt!voltaképp a te 3d06 eredményed a procinak köszönhető sztem...amihez :R
    de ami nekem van config,bőven megvok elégedve :K igaz 3d06ban 13k.....
    de érzésem szerint még van tartalék ebben a kártyában...remélhetőleg lesz olyan is h mindkét GPU-t használni fogja...ugy ahogyan én azt szeretném...(hanetán mégis használja mind2 GPU-t akk vki magyarázza el balga fejemnek,hogy hol?miben?)
    megismételném önmagam:soraimmal nem offolni akartam az ATI-t...bolond lennék,hisz nekem is full ati/amd configom van :U

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák