Hirdetés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
geraandras
csendes tag
Húúú, nekünk ilyen is van Prohardver-en?

Élesszük is fel akkor kicsit a topicot:Várunk minden régi és új versenyzőt, a két hét múlva induló nyári kupánkba!

- Ingyenes nevezés!
- Ingyenes Raceroom!
- Ingyenes Alpine 110 Cup!
- 6 db Ingyenes pálya!További részletek itt: https://gtr-masters.eu/
-
neilszab
őstag
-
Pörp
senior tag
Hi!
A Raceroom egy E8400 + 5770, 4Gb DDR2 konfigon mennyire futna jól? Low-on 60FPS lehetséges stabilan?
-
Sub-ZeRo
nagyúr
Nekem csak gagyi kormányom van ami 180 fokot fordul (Saitek R440 FF), de nagy bajom nem volt vele. Iszonyat élvezeteseket toltunk anno például Bathurst-ön Sub-Zero-val. Akkor volt csak ilyen himbálódzás, ha a középállás "dead" paraméterét nagyon kicsire hagytam. Hagyj középen nagyobb holtteret és akkor jobb lesz sokkal. De már nagyon régen volt, lehet állítottam még valamit az érzékenységnél.
Mondjuk én most tervezem átépíteni a kormányt 900 fokosra. Nem ilyen lesz, ezt csak ötletadónak raktam be. A tervek már nagyjából készen vannak, csak bele kellene fognom. Ha lesz valami eredménye a jövőben beszámolok róla. De egyelőre 0 időm van bármire is.

(#25) Sub-ZeRo: áhh, motoros vér..... Motorom meg a határban sincs....

Ami késik, az eljön... Szokták mondani.
-
vlevi
nagyúr
Nekem csak gagyi kormányom van ami 180 fokot fordul (Saitek R440 FF), de nagy bajom nem volt vele. Iszonyat élvezeteseket toltunk anno például Bathurst-ön Sub-Zero-val. Akkor volt csak ilyen himbálódzás, ha a középállás "dead" paraméterét nagyon kicsire hagytam. Hagyj középen nagyobb holtteret és akkor jobb lesz sokkal. De már nagyon régen volt, lehet állítottam még valamit az érzékenységnél.
Mondjuk én most tervezem átépíteni a kormányt 900 fokosra. Nem ilyen lesz, ezt csak ötletadónak raktam be. A tervek már nagyjából készen vannak, csak bele kellene fognom. Ha lesz valami eredménye a jövőben beszámolok róla. De egyelőre 0 időm van bármire is.

(#25) Sub-ZeRo: áhh, motoros vér..... Motorom meg a határban sincs....

Nem az a baja, hogy középen orssz a holtjáték, hanem, hogy olyan, mintha túl direkt lenne a komrányzás.
Pedig amit lehet megnéztem. A kormány 900°-ra van állítva, amit a játékban, autóho igazít. pl. WTCC autóban 540°kormány, és 23°steerling lock. Speed sensitive steering, amennyire lehet kikapcsolva. Kormányzás lineárisra van állítva (50%). De mégis. Mondom, máshol nem vettem észre ilyet.Ha már két kerék. Tessék, végig lehet menni Goodwoodban 2 keréken is.
-
imibogyo
veterán
Hétvégén (mert ugye ingyen volt
), elővettem a játékot. Pont Bathurstot próbáltam én is, GT3 autókkal.
Hát, a végén ideigemben majdnem földhöz vágtam. Nem tudom, mi van a kormányommal, vagy a beállítással, de nagyon olyan érzésem volt, hogy tőlem függetlenül közlekedik az autó a pályán. hogy az egyenesben alig tudok végigmenni, mert himbálódzik az autó jobbrabalra, van, hogy a derékszögű kanyarokba csak egy kicsit kell megpöckölni a kormányt, és már keresztbefordult az autó.
A kormánynak (Logitech G25-m van) szerintem hardveres baja nincsen, mert más játékban normálisan tudom irányítani az autókat, pl. pCars, Asetto, vagy Race07.
Kontroller profilt már kitöröltem, vagy 10szer, és próbálom az alapbeállításokat értelmezni.Nekem csak gagyi kormányom van ami 180 fokot fordul (Saitek R440 FF), de nagy bajom nem volt vele. Iszonyat élvezeteseket toltunk anno például Bathurst-ön Sub-Zero-val. Akkor volt csak ilyen himbálódzás, ha a középállás "dead" paraméterét nagyon kicsire hagytam. Hagyj középen nagyobb holtteret és akkor jobb lesz sokkal. De már nagyon régen volt, lehet állítottam még valamit az érzékenységnél.
Mondjuk én most tervezem átépíteni a kormányt 900 fokosra. Nem ilyen lesz, ezt csak ötletadónak raktam be. A tervek már nagyjából készen vannak, csak bele kellene fognom. Ha lesz valami eredménye a jövőben beszámolok róla. De egyelőre 0 időm van bármire is.

(#25) Sub-ZeRo: áhh, motoros vér..... Motorom meg a határban sincs....

-
Sub-ZeRo
nagyúr
-
vlevi
nagyúr
Hétvégén (mert ugye ingyen volt
), elővettem a játékot. Pont Bathurstot próbáltam én is, GT3 autókkal.
Hát, a végén ideigemben majdnem földhöz vágtam. Nem tudom, mi van a kormányommal, vagy a beállítással, de nagyon olyan érzésem volt, hogy tőlem függetlenül közlekedik az autó a pályán. hogy az egyenesben alig tudok végigmenni, mert himbálódzik az autó jobbrabalra, van, hogy a derékszögű kanyarokba csak egy kicsit kell megpöckölni a kormányt, és már keresztbefordult az autó.
A kormánynak (Logitech G25-m van) szerintem hardveres baja nincsen, mert más játékban normálisan tudom irányítani az autókat, pl. pCars, Asetto, vagy Race07.
Kontroller profilt már kitöröltem, vagy 10szer, és próbálom az alapbeállításokat értelmezni. -
imibogyo
veterán
-
Sub-ZeRo
nagyúr
-
imibogyo
veterán
-
- = Zk = -
félisten
2 napja várok az ímélre -.-

regeltem másikkal. a hotmail nem gyere be nekik
-
Fippo
csendes tag
Szuper volt!

-
rocket
nagyúr
WTCC Citroen valto hangja iszonyat gagyi a jatekban

-
RECSKA
veterán
Az alapjáték alapból ingyenes, legfeljebb a DLC szervereken ugorhat meg látványosan a létszám.
Bírom, amikor a "profik" háborognak a kezdők miatt. Ha le lenne töltve, mennék is most egy kört a boyracer-ek örömére. Ehelyett lehet lenyomom életem első meccsét a "bundleszökevény/ingyenes is volt" Battlefield 3-al.ne értsd félre. Nem azzal van baj, ha valaki nem profi. Attól rohadt messze vok én is...
Hanem azzal, hogy belép, belédszáll féktávon, vagy direkt kilök, mert carmageddonba képzeli magát, majd kilép... PC-vel is ez a baj, AC-ban is sok a gyökér, no meg itt is.
Én a hétvégén jó messzire elkerül most a játékot

-
Dilikutya
félisten
Az alapjáték alapból ingyenes, legfeljebb a DLC szervereken ugorhat meg látványosan a létszám.
Bírom, amikor a "profik" háborognak a kezdők miatt. Ha le lenne töltve, mennék is most egy kört a boyracer-ek örömére. Ehelyett lehet lenyomom életem első meccsét a "bundleszökevény/ingyenes is volt" Battlefield 3-al. -
RECSKA
veterán
-
rocket
nagyúr
Ugynezki lehaltak a szervereik, nem lehet competition modban menni

-
Mikeee89
senior tag
Xbox 360 gamepaddal érdemes kipróbálni? Ahhoz van vmi beállítási segédlet?
-
RECSKA
veterán
A jatek gepigenye medium beallitasokkal hihetetlen kicsi. 5040x1050ben egy gtx650el fix60fps.
Ellenben mindent raaggatva 40et tud a gtx770em.Ma este jovok en is a group 5 futamra.

-
- = Zk = -
félisten
jaa, hogy ez nekem már fél éve a steam könyvtárban van....

nah, teszem is fel

csapatom kicsit G25-tel
-
gyuribácsi88
addikt
Nem is hallottam róla, már próbálom is ki, kösz az infót

-
AAAgold
senior tag
a cikkben lévő suzukai pályás videónál eltartott egy darabig, amíg leesett, hogy valami nem stimmel a pilotával

-
neilszab
őstag
Hétvégi szervezett online futamok:
- Péntek - 21:00: GT2/GT3 2014 - Shanghai
- Szombat - 16:00: Group 5 Classic - Bathurst
- Szombat - 21:00: DTM 1992 - Bathurst
- Vasárnap- 16:00: WTCC 2014 - MacauSzerver adatok: R3E Free Weekend - 06.26-06.28
-
neilszab
őstag
Hű pont tegnap raktam fel steam-ről. Kicsit körözgettem de nem sikerült beállítani hozzá a kormányt. Nem igazán tudom mit hol és hogyan kéne. Esetleg nincs valakinek egy jó T500 setupja? Nézelődtem tegnap neten hátha találok valami nekem tetszőt de nem jött össze. Pár autót még jó lenne kipróbálni, csak hát jó setup nélkül nem az Igazi.
Ez egy általános leírás, de az itt leírtak az RaceRoom-ban is ugyan úgy is alkalmazhatók, érdemes átolvasni:

-
RECSKA
veterán
Nagyon allatok a regi dtmek. Omega, audi, ford... A merci van mashol is es a bmw is, de pl az omega es audi csak itt. Brutal jo!
-
kinghaxor
aktív tag
Hű pont tegnap raktam fel steam-ről. Kicsit körözgettem de nem sikerült beállítani hozzá a kormányt. Nem igazán tudom mit hol és hogyan kéne. Esetleg nincs valakinek egy jó T500 setupja? Nézelődtem tegnap neten hátha találok valami nekem tetszőt de nem jött össze. Pár autót még jó lenne kipróbálni, csak hát jó setup nélkül nem az Igazi.
-
Sub-ZeRo
nagyúr
Hmm Bathurst pálya... Imibogyó remélem az emlékek fejbevágnak...

-
Dilikutya
félisten
-
neilszab
őstag
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- iPhone 15 Pro 1 év garanciával
- ASUS TUF Gaming F15 (FX506HEB) i7-11800H / RTX 3050 Ti / 32GB
- Komplett Gamer gép akár monitorral is! Ryzen 5 3600/AIO/16GB Ram/TUF 3080 10GB/500GB M.2 PCIe
- HP 650 G2 laptop (15,6FHD/I5-6200U/8GB/128SSD/Magyar/Win11) - Áfás számlával
- BONTATLAN Zacskós ThinkCentre M70s SFF Business Időtálló Asztali gép -50% i5-14500 16/512 770 Magyar
- 27% ASUS VY249HF IPS Monitor! 1920x1080 / 100Hz / 1ms / FreeSync
- Apple iPhone 12 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 100%
- HP Zbook 17 G6,17.3",FHD,i7-9850H,32GB DDR4,512GB SSD,T1000 4GB VGA,WIN11
- Sapphire Nitro+ RX 5700 XT 8GB
- LG UltraGear 27GR95QE-B OLED Monitor! 2560x1440 / 240Hz / 0.03ms / G-Sync / FreeSync
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest






), elővettem a játékot. Pont Bathurstot próbáltam én is, GT3 autókkal.
Only 2 wheels...
De mi jobban mentünk... 









