Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martonx

    veterán

    válasz Skynet258 #11 üzenetére

    Pontosítok nekem is A azaz az újabb variáns van. Én Torrentezésre, illetve média szervernek használom a file-ok tárolása mellett. Amin sírni tudnék, hogy a gyári torrent kliens mennyire elképeszeően ultra gagyi, illetve a gyári média szerver is hogy tud ennyire siralmas lenni.
    Így aztán mire két vinyós setup esetén vért szenvedve belőttem rajta a Transmission-t és média szervernek a Twonky-t, percenként küldtem el a QNAP-os kreténeket anyjukba, meg magamat is, hogy hittem a debil értékeléseknek, hogy ez egy just works NAS.
    Nemrég pedig nyomtató szerverként is használtam volna, de természetesen az sem működik.
    Rádugom a nyomtatót, NAS felismeri, magának setupolja, win10 felismeri a NAS-on lévő nyomtatót. Mondom végre egy feature ami simán működik. Csak épp soha az életben nem jön ki semmi a nyomtatóból, pedig a logokban is látszik, hogy win10 átküldi, NAS megkapja a nyomtatni valót, de a nyomtató erről mit sem tud :D
    Szóval pont egy 5-ös QTS volt ami hiányzott, miközben kb. semmire nem jó az egész NAS alapból, és az ember nem győzi szénné konfigurálni.

    Én kérek elnézést!

Új hozzászólás Aktív témák