Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    válasz UnA #20 üzenetére

    Nem butaság amúgy valamiféle statisztikát kreálni..., legalábbis részemről, pár héten át. Sőt, ilyesmire csoda hogy nem születtek tanulmányok se, bár lehet, IT-kommunikáció szinten cikkek, minimum. Még nem olvastam eléggé bele/utána.
    Az lehet segíthet. Amúgy épp ma is volt egy telefonos ügyintézésem, amikor a cég konkrétan úgy akart lerázni, hogy szervezzek meg magam egy olyan fuvart a beszállítójukkal, helyettük, ami teljesen az ő feladatuk egyébként.

    Nem, nem játszottam rá a szituációra a Blog miatt. :) Tényleg, random alakult így a csevej, de eléggé példázza (s röviden!) a problémakör lényegét.

    Aztán mikor felhoztam, hogy szerintem nem nekem kellene ügyfélkapcsolatos pozícióban továbbvinnem ezt, hanem neki, akkor 10 másodpercen belül megoldódott az ügy. Csak minek kell keménykedni, ezt nem értem mostanáig.

    Amúgy nem vagyok egy konfliktuskedvelő valaki, sőt, kifejezetten ellene szoktam játszani, emiatt is fura, hogy e téren ennyire kirajzolódnak ezek, a kisebb konfliktusok.. Szóval ez inkább izolált probléma lehet, bár nem vagyok benne biztos, hogy tényleg csak én "küzdök" vele (ismételve, amellett, hogy ez tipikusan: 1st world problem egyébként, vs azzal, hogy valahol nemhogy ilyen, semmilyen szolgáltatás sincs..).

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák