Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    Agyturbina: Lehet a személyes pech is benne van. :DDD Persze, az időzítés fontos, de a headset más okokból szokott a fülön lenni, átlag amikor használom, s nem feltétlen olyan ügyekre, amik írásban IS, legtöbb esetben hamarabb intézhetők.

    lomposfarkas: Jó, igazad van annyiban, hogy azért egy magán-adok/veszek oldalon tényleg nehezebb "kierőszakolni" a multiplatformot... Vagy azt, hogy valaki "szeressen" 1 termék miatt korrekt mód írásban kommunikálni. Valaki erre nehezebben képes magánszemélyként, ott tényleg megértőbbnek érdemes lenni, vagy segíteni a fórumtársat. Szóval itt tényleg lehet finomítani kicsit, mindkét oldalon, mert ez kicsit más mint a normál "üzlet", azaz "szolgáltatás".

    7: Nem "körítés", részletezés, több oldalról megvilágítás. Persze gondolom erre való a Blog, máskülönben elég az asztalfiók. S ennyi erővel a Kőszívű Ember Fiait se kéne elolvasni, meg semmit, mert "emberek nyüglődéséről szól", aztán ennyi. De nyilván nem tévedsz, ez a lényege. :DDD
    Plusz ha nem hosszan írtam volna, felhívok valakit s felolvasom neki 10 percben. ;] :DDD

    A személyes(?) frusztrációkat meg talán jobb egy blogon, ilyen "csendesen" kiélni, mint az agyára menni pl. egy futárnak, aki tényleg csak "végpont" egy sokszor valóban fura folyamatban.

    UnA:: Jó kifejezés a "személyes preferencia", ami nem, nem egyenlő a félelemmel, rengeteget telefonálok családtaggal, kollegával.. De ne magyarázzuk félre olyan oldalról se, itt nem mi alkotjuk magunknak vagy másnak a szabályokat, hanem a szolgáltató kínál úgy és olyan szolgáltatást, ami zsákutcás. Itt ld. nem én üvöltök vele a csak telefonos opciónál, hogy "miért nincs emailcím!". Az más volna, akkor az én preferenciám "erőltetném rá". Ami egyébként talán már 10-20 éve eléggé az, sokaknak (is).
    Ha ezek se mennének, akkor lenne emögött "pszichológia". Van akit a beszéd, van akit az írás fáraszt, ez is benne lehet. Persze itt kérdezném azt, miért van a felületén adott szolgáltatónak netes ügyintézésre lehetőség, ha csak telefonon megy a normális ügyintézés? Persze itt arról is írtam, amikor az se megy. Akkor talán van ok "mérgelődni", legalább egy kicsit... Azt se tartom sajnos jó referenciának, hogy ld. más országban mi van. Sok minden van sok helyen, de itt inkább amiatt van frusztráció, hogy Magyarország "digitálisan érett" technikailag (infrastruktúrában), vagyis a ld. webshop üzemeltetőknek ott a lehetőség mindenre, és mégse, azért se.. Sőt, nem csak lehetősége, de KÍNÁLJA is a nem telefonos opciót, majd az ügyfelet hülyének nézi ha az "kierőszakolja" annak használatát. Más az mikor hiba van a rendszerükben, persze, az mindenhol előfordul, akkor azért lehet toleránsnak lenni nyilván, egy ideig pláne.

    Amúgy igen, ez a diskurzus arra is jó, hogy "megszerettesse" ezt a fajta attitűdöt, mármint az ilyen kommunikációs kuszaságot.
    Emiatt nem zavar egyáltalán ha valaki értetlenkedik, az engem is eljuttathat az aranyközépútig, azaz kevésbé fog érdekelni

    Plusz érdemes elolvasni a kommenteket is, ott is hozzájön még ez-az - plusz információként.

    Nemrég kitaláltam, hogy az autópályán 180-nal levillogók bizonnyal szüléshez sietnek, azóta sose vagyok ilyen miatt ideges. :DDD

    Na, szóval ha valaki tud adni azon túl tippeket, hogy pszichologizáljam ki és nyugodjak meg, örömmel fogadnom. :D Ld. Agyturbina headset-es tippje nem volt rossz, mondom, amellett, hogy így is a kelleténél többet telefonálok, kötelességből, családdal, így is túl sokat van a fülön.
    Visszatérve: nem biztos, hogy csak én, más vevők s szolgáltatók is.. Nem hiszem hogy egyedül vagyok ezzel az egyébként bevallható, 1st world problémával.. Végül is vannak ennél durvább dolgok is, amikor nem kapod meg a kiszállítandó ételt, nem? :DDD Bár ott is tudnak cifra dolgok lenni, manapság pont hogy az egész hatékonyan tud működni, ott kevesebb ilyen zűrt láttam, csak hogy további pozitívumokat mondjak.

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák