Hirdetés

2019. június 18., kedd

(#41) orion1025

orion1025
(őstag)

Hát ez egy elég hitvány hűtő, ilyen árban inkább használtat vennék, de még újat is ki lehet fogni normálisabbat.

RetepNyaraB:

Nekem egy Thermalright Macho van beapplikálva, és a Corsair magas hűtős ramok köszönik, tök jól elférnek.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#42) Chaser válasza orion1025 (#41) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)

használtat nem hasonlítunk új árhoz, semmi értelme
ha újan tudsz jobbat ennyiért, ne tartsd magadban, lehet nekem aktuális lesz közeljövőben

_tejesen'® joálapotpan'™_

(#43) orion1025 válasza Chaser (#42) üzenetére

orion1025
(őstag)

A Be quiet! Pure Rock alig drágább nála, 10945 a PCX-nél... Például ez. Vagy ott az Enermax ETS-T40F, az elég keskeny a ramokra nézve is.

[ Szerkesztve ]

(#44) Chaser válasza orion1025 (#43) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)

majd rájuk nézek :R , azért az ac is van ahol 7,5k, %-osan nézve ennyi különbség már jelentős azért az ac javára

(#45) orion1025 válasza Chaser (#44) üzenetére

orion1025
(őstag)

De az Enermaxot megkapod annyiért, illetve akad még pár konkurens hasonló árban.

[ Szerkesztve ]

(#46) Chaser válasza orion1025 (#45) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)

az már jobban hangzik, felépítésre is nagyon hasonlít rá
azért sztem ez az nem annyira "hirvány" vétel adott árért, régen szerettem az ac hűtőit, mondjuk nem most volt

(#47) gianni85

gianni85
(PH! kedvence)

Én most egy MA410P-t rendeltem nyolcfél Mátyásért. Ha már ablakos házat sikerült az új konfignak olcsón beszerezni, akkor egy dizájnosabb hűtőt néztem. Ha diszkózni támadna kedvem akkor még villogni is tud :D

(#48) orion1025 válasza Chaser (#46) üzenetére

orion1025
(őstag)

Régen jó volt az AC, emlékszem a 478 kazánomra mikor először ilyen hűtő került, eljött a csend korszaka. Onnantól vagyok hűtő mániás, minél nagyobb, minél halkabb, de azóta rengeteg konkurencia lett, amik messze jobbak is, vagy adott esetben átgondoltabb tervezési filozófiát követnek.

(#49) kisza25 válasza orion1025 (#48) üzenetére

kisza25
(PH! félisten)

+1 nálam is így kezdődött:P

Eladó hp probook

(#50) orion1025 válasza kisza25 (#49) üzenetére

orion1025
(őstag)

Nálam ő lesz addig, amíg világ a világ. Én többet hűtőre nem költök, inkább csináltatok hozzá lefogatót idővel.

(#51) Chaser válasza orion1025 (#48) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)

nálam is ez volt...:)
azért nem feltétlen örök élet egy hűtő, ha elszáll a gáz akkor csere, nem sűrű, de nem is lehetetlen

szerk:
mondjuk ekkora dögöt nem tennék a gépbe ( :

[ Szerkesztve ]

(#52) orion1025 válasza Chaser (#51) üzenetére

orion1025
(őstag)

Ha tíz évig elketyeg, már megérte. Én meguntam a tökölést, használt CM 212 volt a kiszemelt, de inkább vettem újonnan egy mamutot. 18e pénz volt, de nulla hangja van, midi házban is elfért, nem takarja a ram foglalatot, hatékony, nekem tökéletes.

(#53) Synthwave válasza gianni85 (#47) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Nekem nemrég sikerült aprón egy vatta új ilyet kifognom, kerek 10-ért.

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#54) gianni85 válasza Synthwave (#53) üzenetére

gianni85
(PH! kedvence)

1kg, azigen. Már majdnem írtam volna hogy ez nekem el se férne, de jó asszimmetrikus a kialakítása. Jó vétel volt

(#55) CanceRed

CanceRed
(lelkes újonc)

A tesztelőnek gratulálok, egy ilyen 140W-os i7-es erőműre nem teszek egy egyszerű 150W TDP-s hűtőt. Ez olyan, mikor egy lángész mérnök határértékre tervez egy épületet, ami garantáltan össze is dől... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56) pomorski

pomorski
(őstag)

Köszi a tesztet, kicsi, olcsó, jó, nekem tetszik!

(#57) kisza25 válasza CanceRed (#55) üzenetére

kisza25
(PH! félisten)

Mondjuk nem tudom hogyan határozzák meg ezeket a W értékeket, de nekem egy 90W procit egy 90W hűtő hűti és terhelve 55-65 fok

Eladó hp probook

(#58) CanceRed válasza kisza25 (#57) üzenetére

CanceRed
(lelkes újonc)

Igen, ezzel semmi gond, de pl. Aida rendszerstabilitás teszt alatt olyan szélsőséges terhelésnek van kitéve a processzor, hogy jobb eleve 30% túlméretezést választani. Én az adott konfigurációra egy 180W TDP-jű hűtőt tettem volna fel, minimum... :K

[ Szerkesztve ]

(#59) Chaser válasza orion1025 (#52) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)

lehet az 15 is:) csak azért nem feltétlen örökélet'
használtat én sem akarok, volt régen sok, új is innen, nagyon batár sem kell, ahogy néztem vga-k étvágya már sokszor több, akár jóval több, mint pl egy 6 magos alapon járatott cpu-nak, és sokszor arányaiban kisebbűtás van rajtuk, mégis van sok, ami terhelve is nagyon halk

(#60) csicso82

csicso82
(PH! nagyúr)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.