Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz #32839680 #44 üzenetére

    Volt nálam egy Samsung Galaxy Tab, még amikor az volt a nagy újdonság. Már a beállításokban találkoztam olyan helyzettel, ahol sokkal vékonyabbak, kisebbek voltak azok a dolgok, amiket érintéssel lehetett szabályozni, és kényelmetlennek tartottam.
    Sok össze-vissza mindenféle ember által fejlesztett app van androidra, és rengeteg az elfuserált semmirevaló szoftver köztök. Van amit pont ilyen kezelési problémák miatt nem lehet használni, van ami alapból bugos, van ami nem akar menni.
    Ellenben az AppStore-ban csak olyan programok vannak, melyek kezelőfelülete hasonlít a gyári apple kezelőrészeivel. Ez lehet egy kötöttség miatt van, nem tudom, nem vagyok fejlesztő, de mindenképpen nagyon jónak tartom. Valamint olyannal sem találkoztam még, ami nem megy, meg tiszta bugos, mert 'józsi' volt a developer, és először próbált szoftvert csinálni, és már be is került az letöltések közé.

    Ez azt is jelenti, hogy az iOS, és maga az iPad/iPhone sokkal zártabb, viszont azok a lehetőségek, melyeket megkapunk, mind jól ki vannak dolgozva.

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák