Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz v.attis #5041 üzenetére

    Lehet én vagyok a hülye de egy egy hibás modell miatt leáltalánosítani egy márkát szerintem hülyeség.Egy barátom megvette a leggagyibb redmi 9A telefont szarakodik neki de köztudott,hogy az semmire sem jó de azt mondta a xiaomi szar,vagy egy ismerősömnek volt egy redmi note 8 telefonja már nem emlékszem mivel is szórakozott a telefon de egy csomó embernek meg hibátlanul ment vagy néha egy kis akármi bosszúság.Most az,hogy poco vonalon is volt alaplap döglés nem fog minden sorozat lehalni meg az sem mindenkinél történt meg meg megeshet,hogy a tiédet gyengébb alkatrészekből rakták össze.De szerintem ha más márkáknál is körbekérdeznénk ott is tudnának mesélni pl a motorolla telefonoknál is van sok idegesítő dolog meg azt sem csipázza mindenki.Meg szerintem ha az ember belemélyedne simán sok infót találna a neten xy márkáknál pórul járt vagy bosszankodó embereket. eddig kb 4 xiaomi telefonom volt úgy beleértve a pocot is de komolyabb gondom sosem volt velük,jó néha kicsit idegesített a miui ,hogy itt ott kicsit keresztbe tett de nem jelentős :) meg egyszer igaz eltört a redmi note 7 bekapcsológombja de kb ennyi.

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák