Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54072192

    törölt tag

    válasz Apollyon #114 üzenetére

    Az a válaszom arra utal, hogy nem tapasztalom az általad leírt problémát, tehát ne úgy írj, mintha általános lenne. És ez igaz a többi hozzászólásodra is. Nem volt a másikban sem szarkazmus, lásd az előbbit. De ha mégsem volt egyértelmű, akkor elnézést, de a későbbi hozzászólásaimban azzá tettem.

    Sokan, nagyon sok helyen írnak negatív dolgokat a Winről. Vagy egyáltalán nem reagálok, vagy leírom, hogy nem értek egyet, vagy éppen egyetértek. Mint mondtam, nem érdekem védeni az MS-t, nem is akarom, viszont ha valaki olyan dologról ír általánosságban, amivel nincs problémám, akkor azért néha leírom a véleményem.

    A beszólásod nem betalált, hanem nagyon "érdekes" volt, és hülyeség is, így könnyű érvként felhozni mikor a megjegyzéseidről van szó.

    Ja, hogy csak az appokhoz akarsz beállításokat a telepítőbe? Azt tudtad, hogy ha a placeholdereket törlöd, akkor nem tölti le? És hogy build upgrade után sem kerülnek vissza? Sőt, ennek örülni fogsz (mint mindenki): a 1903-ban már csoportosítva vannak ezek az alkalmazások a start menüben friss telepítés után, úgyhogy egy kattintással több is eltűnik. Egyedül a Skype van telepítve, így MS-fiók használata előtt érdemes letörölni.

    Én sem játszok ezekkel, a Skype-ot is törlöm, és ez mind egy-egy kattintás a telepítés után, majd el is felejtem őket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák