Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radírfej

    senior tag

    válasz stratova #9 üzenetére

    szerintem ekkora laptopnak már hátitáska dukál.

    a skin és a táska között van jó néhány, nem elhanyagolható különbség. míg az útóbbi opcionáis merevítő, párnázott részeket tartalmaz a védelem érdekében, komplett szállításhoz inkább ajánlott (beleteszed, és mész), addig a skin, csak egy vastagabb anyagú második réteg, ami a közvetlen kopást akadályozza meg, ha becsúsztatod a kis notit két könyv közé egy bármilyen táskában. =(kisebb gépeknél szerintem egyértelműen skin, nagyobbaknál oldal, vagy hátitáska.)

    az általam látott Golla picnic valahol a kettő között van. bár egyes webshopokban '7- '9 gépekhez írták, a 10-es ideapad is bőven elfér alapterületre, szélességre meg nagyjából még egy kisgépet elnyelne. az egész olyan mint egy divatosabb kis női táska, van egy kis fogantyúja, ami diszkréten elsimul használaton kívül.
    belül pedig egy kisebb jegyzettartó és tolltartó rész is kialakításra került, a gépet pedig egy tépőzáras nagyjából újnyi vastag, bárhova helyezhető kis pánt tartja helyén, némi védő funkcióval is felruházva a táskát.

    összességében nagyon jó benyomást tett, árához képest meg egyenesen kötelező kategória.

    én Tucano second skin használok a régebbi 4:3 as subnotimhoz, bár meg vagyok elégedve vele, de ár-érték arányban gyengébb történet.

    Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

Új hozzászólás Aktív témák