2019. augusztus 17., szombat

(#1) PowerBuldog

PowerBuldog
(addikt)

Élő adás szerdán (holnap), délelőtt 11 óra után kicsivel, itt, az alábbi ablakban!

Holnap még csak kedd lesz. :U

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#2) northmahri

northmahri
(tag)

Hi!
Ipod Nano 6G, Zune HD, és vmi olyan cucc ami olcsó, netezni, youtube, msn-ezni lehet vele WIFI-n, Wlanon. Ezekről szívesen néznék egy adást.

Money for nothing and chicks for free! Nem saját felmérés,de ha van időd: http://logout.hu/bejegyzes/djculture/mennyi_memoria_van_a_fo_gepedben/hsz_1-25.html#rel_msgs

(#3) pheke válasza PowerBuldog (#1) üzenetére

pheke
(tag)

IGAZ! Javítom!

nope...

(#4) Chosen

Chosen
(addikt)

Ki ér rá 11-kor? o_O

(#5) vergilx válasza Chosen (#4) üzenetére

vergilx
(őstag)

akinek nincs dolga

(#6) Balika911 válasza vergilx (#5) üzenetére

Balika911
(nagyúr)

Ez nagy igazság. :D

Gondolom a rögzített változatot később is meg lehet majd nézni, tehát akit érdekel, az nem fog lemaradni róla.

szerk.: Most nézem, a szavazatok alapján sem túl népszerű a délelőtti időpont. Talán meghallgattatik a kérés és a többi adás már (késő) délután lesz.

[ Szerkesztve ]

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

(#7) lezso6

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Hajnali 11? :(

Primitív kérdésre nincs helyes válasz.

(#8) Don't Panic

Don't Panic
(senior tag)

az a baj h csak reggel lehet megnézni a videót nem?

(#9) gyiku

gyiku
(nagyúr)

abu+kuxi mikor lesz lathato a villaban?

hüllő

(#10) Latissimus Dorsi

Latissimus Dorsi
(senior tag)

Mennyi fényerő veszteséget jelent ez a rendszer, egy hagyományos tükrös géphez képest?

Ugyanolyan fényviszonyok között mennyivel hosszabb záridőt/tágabb rekeszt/magasabb iso-t kell használni a helyes expóhoz?

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#11) hakosh

hakosh
(tag)

Jó, akkor én is beszállok az elégedetlenkedőkhöz: miért kell a Silverlight-ot erőltetni? Én nem tudom megnézni így. Mi a hiba a flash-sel? Vagy mondjuk simán HTML5 videoként nem mehetett volna?

(#12) Fr3eWar válasza hakosh (#11) üzenetére

Fr3eWar
(őstag)

Ezt olvastad? A végén megkapod a válaszod.

A 11óra tényleg csak annak jó, aki nem csinál semmit.

(#13) Dany007

Dany007
(veterán)

Az mondjuk igaz, hogy 11-kor csak az ér rá megnézni az élő adást akinek nincs munkája, vagy épp olyan munkája van ahol van lehetősége rá, plusz megengedett és / vagy van annyi szabadideje meló közben, hogy meg tudja nézni.
Amúgy gondolom nyilván a készítők is a saját munkaidejükben szeretnék készíteni a műsorokat és nem 'túlórában' este 6-7-kor... Szal ez is megérthető.

[ Szerkesztve ]

(#14) hakosh válasza Fr3eWar (#12) üzenetére

hakosh
(tag)

Nem olvastam, de így már érthető. Majd akkor nézem VirtualBox-ban.

(#15) talpalavalo

talpalavalo
(aktív tag)

Noh lassan kezdhetnétek már :)

(#16) rumos14

rumos14
(nagyúr)

engem az érdekelne h milyen az anyagminősége, nyekereg-e.
mikortól lehet megvenni (az A55-öt).
nem középső fókuszpontok mennyire pontosak.

(#17) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Ottvagyunkmár? :))

(#18) Barthezz2: Se.

[ Szerkesztve ]

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#18) Barthezz2

Barthezz2
(nagyúr)

Csak nálam nem megy, vagy még másnál sem?

(#17) D1Rect: akkor ok..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#19) sarocker

sarocker
(csendes tag)

Nekem pl. teljesen jó a 11-es kezdés, mivel ilyenkor meló közben meg tudom hallgatni, esetleg néha nézni is. A "konkurens" magazin adásai pl. teljesen kiesnek, mert 4-kor én épp kocsiban ülök hazafelé. Szóval jó ez így!

Ja, egy technikai észrevétel, amit már biztosan észrevettetek ti is! A kamerák közti váltásnál a hangból kimarad néhány másodperc. Ez elég zavaró, ha közben megy a duma.

(#20) rumos14

rumos14
(nagyúr)

na attól félek a m.helyi gépemen kifog a silverlight :(

(#21) sarocker válasza hakosh (#14) üzenetére

sarocker
(csendes tag)

Mono + Moonlight?

(#22) Barthezz2

Barthezz2
(nagyúr)

Csak egy aprócska kérdés: a 11 után kicsivel nálatok mit takar?

Everybody lies.

(#23) D1Rect válasza Barthezz2 (#22) üzenetére

D1Rect
(félisten)

16:32.

Mert?

MOD:
Elkezdődött.

(#24) Barthezz2: Nekem is lemaradt a kezdés.

[ Szerkesztve ]

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#24) Barthezz2 válasza D1Rect (#23) üzenetére

Barthezz2
(nagyúr)

Hát mert az nálam 11 óra egy-két perc, most meg 20-van.. Nem szeretek ennyit ülni és várni na :D
Amúgy nálam a kezdés eleje lemaradt, a szavazás kitárgyalása közben indult be az adás :F

Everybody lies.

(#25) PowerBuldog

PowerBuldog
(addikt)

A legelejéről lemaradtam, most meg akad. :(

(#26) Tomate

Tomate
(veterán)

Tök jól megy nálam. Zsír ;)

+36304906443

(#27) Barthezz2

Barthezz2
(nagyúr)

Nálam is be-beakadt néha..

Szerk: Nem kifejezetten. Pl Most eléggé beakadt.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#28) D1Rect válasza Barthezz2 (#27) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Kameraváltáskor?

Oksa, akkor az marad is így.

Egyébként egész jó az adás, annak ellenére, hogy egyáltalán nem érdekel a téma.

[ Szerkesztve ]

(#29) netseft válasza D1Rect (#28) üzenetére

netseft
(aktív tag)

Nekem igen.

Amúgy jó az adás, gratula.

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: http://tinyurl.com/netseft-cuccai

(#30) azbest

azbest
(nagyúr)

Nekem random akad néha :) A kis zöld figura melletti szám ami most épp 52, az a nézők száma? :)

Pheke majd nézd meg a rögzített adást :D

Milyen mosoly :P már a ph logó látszik. Lehet ami még bufferban van az már nem jelenik meg képként, hanem gombnyomáskor azonnal vált logóra.

[ Szerkesztve ]

(#31) Tomate

Tomate
(veterán)

Háttérben durván küldik a srácok :C :DD
Ezek hülyék... :))
:D

[ Szerkesztve ]

+36304906443

(#32) Dany007

Dany007
(veterán)

Látom a háttérben a srácok már jól érzik magukat :DD
Amúgy nálam is jól megy, akadás mentesen.

[ Szerkesztve ]

(#33) TayRol válasza Tomate (#31) üzenetére

TayRol
(veterán)

jaja.:D nalam is szuperul megy.

(#34) Barthezz2 válasza D1Rect (#28) üzenetére

Barthezz2
(nagyúr)

Szerintem is jó, pedig én sem vagyok egy fotómániás. :)

Hopp a vége :D A képe elmaradt, a háttérben veszekedés meg előjött :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#35) PowerBuldog

PowerBuldog
(addikt)

"és ott pofáztam végig" :DDD Ez így jó volt végszónak a háttérből. :DDD

(#36) Bulitt

Bulitt
(őstag)

Azért van még hova fejlődni ezen a tévézés témán :))

(#37) Dany007

Dany007
(veterán)

Szavaztam késő délutánra. De ez csak 7köznapra érvényes. 7végén jólesik az ilyen délelőtt is főzőcske közben :D
Amúgy ez a kameraváltásos hangszakadás tényleg zavaró egy kicsit. Próbáljátok a 15.0.5-ös szoft. verziót hátha abban már kijavították ezt =)

(#38) Kashim

Kashim
(őstag)

Fenébe melós gépemen nem megy. :(
Pedig pont be tudnám applikálni ebédszünetbe.
Hiába kattolok lejátszásra, nem indul el, gondolom az lehet a probléma, hogy a sávszél a 0-át súrolja.

(#39) varsam

varsam
(őstag)

a rögzített műsor mikor kerül fel? Pont lemaradtam az élő adásról és kíváncsi lennék rá.

(#40) Parci válasza Bulitt (#36) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

ha csak olyasmibe kezdtünk volna mindig, amibe senki sem köt bele, akkor PH! sem lenne. arról nem is beszélve, hogy olyan nincs, amibe senki sem köt bele. :DDD

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#41) Tomate válasza Kashim (#38) üzenetére

Tomate
(veterán)

Persze, hogy nem megy mert már vége az adásnak. Majd a rögzített műsort meg tudod nézni ha felkerül.

+36304906443

(#42) &rew válasza Parci (#40) üzenetére

&rew
(addikt)

beszelve :D

(#43) Kashim válasza Tomate (#41) üzenetére

Kashim
(őstag)

Nem akkor próbáltam mikor a kommentet írtam... Ráadásul az első felvett adással is ugyanezt csinálja. Sajnos nagyon gyenge a munkahelyi netem.

[ Szerkesztve ]

(#44) zsigus

zsigus
(őstag)

Nem gondolkoztatok még el egy video podcast-on?
Vagy almáék azért is pénzt kérnek?
Sztem jó lenne, automatikusan leszedné az iTunes az új adásokat, meg tudnánk nézni utazás/munka közben is stb. stb.
Egyébként sincs semmi magyar tartalom a store-ban legalább ez jó lenne.

Anti-Apple-ösöktől várom a lecseszést, de sztem Mo.-on is van azért egy pár ember akinek valamilyen iPod-ja/iPhone-ja vagy Mac-e van és érdekelné is. Én lennék az első aki feliratkozik rá :)

Amúgy mikor lesz fenn az adás? Sajnos lemaradtam róla :((

(#45) Bulitt válasza Parci (#40) üzenetére

Bulitt
(őstag)

Ez nem kötekedés volt csak észrevétel :))

[ Szerkesztve ]

(#46) killerjohn

killerjohn
(addikt)

Helló!

Remélem Parci olvassa: Chrome-al csak 100%-os nézetben jó a PH! - kicsinyítve vagy nagyítva szétesik... :( (7.0.517.8)

D3-HUD: http://www.ownedcore.com/forums/diablo-3/turbohud/

(#47) bitblueduck válasza killerjohn (#46) üzenetére

bitblueduck
(aktív tag)

Nekem chrome-ban semmi gond. Amúgy meg ilyenre általában az a válasz: developer version -> not supported. esetleg használd a legfrissebb stabil kiadást?

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#48) D1Rect válasza killerjohn (#46) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Dettó, nagyításnál szétesik.(csak a ph!-nál érzékeltem, az általam látogatott allapoknál nem)
6.0.472.62.

MOD: a negatív kritikából lehet tanulni of korz, de tessék megérteni, hogy még nagyon béta a dolog.(legalábbis annak tűnik, különben nem 11 körül indul az adás. ;) )

[ Szerkesztve ]

(#49) zsigus

zsigus
(őstag)

Nem akarok kötekedni, mert szeretem és már elég rég olvasom is a PH-t, meg vagyok elégedve a tesztekkel. De ennek így ebben formában nem sok értelme van.

kb. annyi volt az egész műsor, hogy azt elmondtátok kétszer aminek bárhol utána tudok nézni a géppel kapcsolatban.
Hogy ezt videón élőben vagy leírva látom teljesen mindegy, a kérdések amik a fórumban elhangoznak egy teszt során is szóba kerülnek.

Én egy rendes tesztet vártam (ami ugye alapból nem 10perces, ha egy dologról szól akkor legalább fél óra). A minőséggel kapcsolatban pedig van hova fejlődni, de gondolom fog is fejlődni a dolog, ez csak a mai adásra vonatkozik.

Elnézést kérek a negatív kritika miatt, ez a magánvéleményem.
Nagyobb volt a "hype" mint kellett volna, ha tényleg csak ezt szerettétek volna.

[ Szerkesztve ]

(#50) bitblueduck válasza zsigus (#49) üzenetére

bitblueduck
(aktív tag)

Hogy ezt videón élőben vagy leírva látom teljesen mindegy
Gondolj azokra is akik nem tudnak mit kezdeni ennyi betűvel. Hidd el sokan vannak.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.