Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mar_tin

    tag

    válasz rudi #43 üzenetére

    A linkelt az eredeti High L5.1 -es profilú 16 Referencia Frames változat (PH -s oldalra is vezet a link. :) ). Ennek a bitrátája csak 50 MBit/sec körül van bizonyos helyeken. Ebből csináltam én a Popcornos tesztelőknek annak idején (USB lejátszási sebesség tesztelésének céljából, ugyanis az A-100 lassabban vitte az mkv -t USB -ről) egy olyan sorozatot ami 20 Mbites bitrátától egészen 110 Mbit -ig megy fel (nagyjából konstans a bitráta a 20 másodperc alatt, legalábbis amennyire lehetséges), viszont csak High L4.1 -es profilú 4 ref. frame -el vagyis az az érték amit max. támogat hivatalosan a lejátszó, csak bitrátában magasabb. Gyári adat szerint 64 MBit -ig dekódol, de belső merevlemezről még az ebből a mintából készült 150 MBites változat is megy (ezt nem találod a www.networkedmediatank.com -on meg, csak poénból csináltam, gyakorlatilag úgy sikerült csak összehozni, hogy minden negyedik kocka kulcskocka). Amúgy hálózatról SMB megosztásról 70 MBit -ig NFS -ről 90 MBit -ig akadás nélkül viszi. A többit már csak belső merevlemezről.

Új hozzászólás Aktív témák