Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz feelgood #103 üzenetére

    Igen, az x120e kinézetre sem egy igazi TP, ennek ellenére első fecskének nem rossz.

    Én meg egy ésszerű fejlesztési irányt vetettem fel, ami NEM RONTANA SEMMIT a ThinkPadek megítélésén.

    Vesz a halál**sza "emesít", az elmúlt 3 napban a T60-amról pötyögtem mindent.

    Most őszintén, ha mondjuk egy tipikus 14,1-es TP-t ellátnának egy rendes, elég erős APU-val, ennek okán még rendes filmezésre, akár 3D-s képtartalom hdmi-n való továbbítására, mindenféle webes videó/3D gyorsításra alkalmas lenne, plusz még akár némi normálisabb játékra is jó lenne, ez rontana valamit a megítélésén? Levonna valami a TP megítéléséből?
    Minőséget nem befolyásolná, használhatóságot sem, akit meg a felsoroltak egyike sem érdekel, az meg még mindig vehet egy átlagos TP-t Intel procival meg integrált vga-val.

    Megmondom mi lenne belőle, ha ráállnának az APU vonalra, növekvő TP eladások, mert kicsit szélesebb körnek lenne vonzó. És tudod mit? Nem csodálkoznék rajta, ha még ebben az évben születne ilyen TP amit felvázoltam, és nem az Edge kategóriában.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák