Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Heller2

    aktív tag

    válasz Beri #31 üzenetére

    Természetesen, a klasszikus értelemben vett netezésre nem használnám. De...
    Unalmas órákban nagyon jó a tv előtt pl. előzeteseket nézni, youtube videókat, stb. Erre igencsak megfelel. És ezért nem fogom a gépet összekötni a tv-vel. Jó, hogy erre is van egy kütyü. Én a BluRay-t csak adattárolásra használom, így ha van olyan film, amit újra meg akarok nézni, akkor átmásolom egy pendrive-ra, külső hdd-re és megnézem. Jó, tudom, hogy macerás, de ezt a taktika, nálam, szépen bevált. A dvdken összegyűlt filmekkel is ez a helyzet, már nem teszem be egy lemezes lejátszóba....
    Ha egyet tovább lépünk és az Androidos mini pc-ket is ide vesszük, mint médialejátszó, akkor egy kicsit több lehetőségünk is lesz. Itt már szóba jöhetnek a bt-s billentyűzetek és akkor már az "alap" netezésre megfelel.
    Mint pl. a tablet, ami nekem csak az ágy mellett hever és ha felkelek éjjel, akkor 10 percet nyomkodom, aztán visszaalszom...
    Azért ez a médialejátszó dolog nem annyira "réteg" kérdés, mint pl. az iPhone 5 jelenség.
    Szerintem egy nagyon jó alternatíva, amit még nem hiszem, hogy temetni kéne, mert vannak még lehetőségeik.
    Szerintem..... :R

    GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

Új hozzászólás Aktív témák