Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pheke

    tag

    válasz Armagedown #15 üzenetére

    Ebben igazad van. Csakhogy pont az a lényeg hogy semmit sem kell összedugni, jön a tévével egy olyan oprendszer és funkcionalitás, amit tízmilliók ismernek és rengeteg extra van hozzá.

    Jómagam 2 HTPC-n vagyok túl, aztán jöttek a komolyabb multumédialejátszók és jó darabig nem is akartam HTPC-t, ám most a Brazos platformmal megint elgondolkodtam a dolgon, mivel minimális fogyasztás mellett lehet elég tűrhető teljesítményű mozigépet lehet kreálni.

    Sokan nem akarnak komponensek összeválogatása és egybeépítés után oprendszerekkel, szoftverekkel, majd jobb-rosszabb távirányítókkal bajlódni, mivel nekem is a klaviatúra+egér kombó volt a legzavaróbb a HTPC-ben, még akkor is ha már vannak egész tűrhető és okos távirányítók PC-hez. Egész más büdzséről beszélünk, hiszen egy ilyen K91-féle telefonos hardvercsomag a gyártóknak kb. 15-20 ezer forintjukba fáj, cserébe a komoly szolgáltatásokért. Na erről is szó lesz és kérlek ha úgy érzed írd le csetben a véleményed a dologgal kapcsolatban, akár pro, akár kontra.

    [ Szerkesztve ]

    nope...

Új hozzászólás Aktív témák