Hirdetés
- Azonnali fotós kérdések órája
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Apple notebookok
- Audiokultúra - Hi-Fi-ről hifisen
- [Re:] Végre kapható lesz az IceGiant brutális CPU-hűtője
- Napelem
- Házimozi haladó szinten
- [Re:] Xiaomi Mi Box S: butából okostévét, jó áron
- Mini-ITX
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
Hozzászólok Aktív témák
-
.noxwill
veterán
Picit megcsúszva de semmi baj, a lényeg az hogy lesz!
Pheke amúgy kérdezni is akartam. Nincs terveid között az, hogy leszervezel egy PHTV! adás ereéig egy Vaio Z-t?
All→M8
-
DJ. Ru$y
nagyúr
Reméljük jó lesz!!!
Ha kérni lehet, én egy ilyet szívesen látnék adásban: http://ipon.hu/webshop/product/xtreamer_prodigy/191126
Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!
-
maláj
őstag
itt leszünk
-
zodo
veterán
Na erre kíváncsi leszek mert napokban vásároltam meg a tesóját.
Egreat R200-IIde sajnos még nincs hozzávaló tévénk (jövőhéten már lesz) ezért eddig csak a hangjában gyönyörködhettem.
18:00-kor van a műsor kezdés?
-
pusszycat
veterán
Az kicsit (nem picit) zavaró tud lenni h amit a pc simán lejátszik nekem a youtubról az a mediplayernél kötözködik h nem támogatott a lejátszás…
Samsung Wave GT-8500
" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black :))
-
pusszycat
veterán
WD TV LIVE és pontosan ezt írja ki nem támogatott a TV-hez kötött külső eszközön való lejátszása.
Van amit lejátszik persze csak válogat.
Samsung Wave GT-8500
[ Szerkesztve ]
" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black :))
-
zodo
veterán
Gondolom csak egy-két ilyen eset fordult elő mert ha jól tudom akkor a lejátszód tudja kezelni/játszani a yt-os videókat.
Viszont nem rég olvastam hogy videó feltöltésnél meg lehet adni hogy miről lehessen visszanézni pl. pc, stb. ezért azt gondolom hogy olyan esetben írja a hiba üzit amikor kizárólag pc-n nézhető videót szeretnél megtekinteni de ez csak tipp. Nem merültem bele a témába. -
DJ. Ru$y
nagyúr
Hang & kép OK!
Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!
-
DJ. Ru$y
nagyúr
Kimaradtak a hátsó sata csatik (az említésből)!
Sry a dupláért!
Én kérek elnézést nem maradt ki semmi
[ Szerkesztve ]
Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!
-
zodo
veterán
Abc vagy valamilyen sorrendet képes kezelni akár azonos vagy különböző fájlok közt?
-
Octi
aktív tag
Ez a kijelző valami katasztrófa
Nem a monitort fikáztam, hanem a lejátszó előlapi információ közlő egységét
[ Szerkesztve ]
Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T
-
zodo
veterán
R200-II is belistázza az mp4 videót a "Zene" menübe.
Szerk:
Sajnos még csak egy 51-es Crt tévénk van amin fekete-fehér a menü composit csatin.
Szóval még nincs használatba véve 100%-ban csak pendriveról hallgattam zenét ami viszont meglepően jól szól, igaz ez az első lejátszóm, nincs viszonyítási alapom.[ Szerkesztve ]
-
pusszycat
veterán
Pheke próbáltad frissíteni a firmwaret?
" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black :))
-
pusszycat
veterán
-
Octi
aktív tag
Ez a wifi dolog még elbírna egy kis software-es faragást.
Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T
-
zodo
veterán
Menük => Opció gomb tartalmai ?
Pl.: Zene => opciok
Ez most a -II-es verzió volt mint az enyém?
de akkor miért nincs az enyémen wi-fi antenna?[ Szerkesztve ]
-
Debilon
őstag
ehh,. nem tudom megnézni a felvettet, mert 1:24-nél megáll mint a szög
Suzuki DL650 || life is shit || XBOX gamertag: Debilon || steam: Debilon || Huawei P Smart 2019
-
pheke
tag
Srácok! Nem kis hiba csúszott a rebdszerbe! Ez az R200-II WiFi lejátszó, ami ugyanúgy néz ki a képeken, csak épp 9 ezerrel drágább! Így sem rossz a cucc, de azért árnyaltabb a kép, úgyhogy kéretik (sajnos) nem figyelembe venni a videóban közölt árat! Sorry!!!
nope...
-
Debilon
őstag
-
sti10p
senior tag
FLAC-et tud e?!
XY
-
A videó megtekintése után azt kell mondjam remek !
- Sok formátumot támogat
- HDD-vel , Pendrive-al bővíthető
- Hálótati kapcsolattal bír
- Relative csendes
- ....gondolom keveset fogyaszt...
És ha torrentezésre is rá lehet venni akkor tényleg AJÁNLOTT !!!
Várom a fejleményeket.
Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html
-
-
zodo
veterán
Vinyó max. méretéről nem találtam infót.
Fogyasztás a gyártó honlapja szerint, készenlétben 0.3 W és ha jól gondolom a mellékelt 12V DC 3.0A tápegység kapcsán akkor használat közben sem lehet több mint 40 W
Támogatott fájlrendszerek közt még az Ext3 is megtalálható, gondolom mivel Linux alapú a legtöbb lejátszó.(#29) DJ. Ru$y
"Akár sata-s DVD író/olvasót is rádughatsz."
Igen.
Ép ezen agyalok hogy milyen kábelt kellene vennem a lejátszó külső sata csatijához amivel a noti írómat fel tudnám csatolni.
[ Szerkesztve ]
-
vlaho
aktív tag
Szeretném megnézni a tesztet, de 1:24-nél nekem megáll a lejátszás. Másnál megy rendesen?
Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának
-
zeg
senior tag
Remélem hamarosan minden tévé alapfelszereltsége lesz a full hd-s médialejátszó, és ezt a külső dobozos+kábeles+tápos tákolgatást el lehet végre felejteni.
3dfx cuccokat keresek megvételre
-
zeg
senior tag
Beleépítik a blúréj pléjert tévéjükbe? Merthogy a saját fejlesztésű médialejátszójukat már beledobták a 'hülye azért nem vagyok' ban meg a tacskóban is hónapok óta kapható tucat tévéikbe. Fél éve adtam el azt a vidéki outletből vásárolt monitor-tévét, amiben már volt kártyás digit tuner full hd-s mkv lejátszóval, feliratkezeléssel.
[ Szerkesztve ]
3dfx cuccokat keresek megvételre
-
Még nincs de előbb utóbb lesz.
Már most külön-külön össze lehet pakolni : TV + külső média player
Pár éve nem is gondoltam volna ,hogy netre lehet majd kötni a TV-t.
Skype-t is használom jópár éve és már van olyan tv ami tudja....Erősen az integráció felé megyünk és pár év múlva alap lesz egy olyan tv amiben lesz :
- Böngésző
- Médiaplayer
- Skype
- HDD
- Földi és műholdas adások vételére alkamas tuner
- Hangazonosítás esetleg ujjlenyomat-azonosítás
- és amit a fantáziátok elbí képzelni....Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html
-
zeg
senior tag
Nézd a jó oldalát ha bedöglik valami rajta, 3 év garinak köszönhetően az egészet kicserélik
Nem kell kábelekkel meg elosztós konnektorral szütymögni, kisebb helyen elfér, könnyebb szállítani és automatikusan frissül a teljes készülék. Ha valami gondja akad az embernek nem a helyi garázspécével kell megbírkóznia, hanem a hiper/szervíz ad másikat mindenféle kötözködés nélkül. Ja, és minimum 6 évig van szervízellátottsága. Kiszorítja a hulladék cuccokat(pl. orion/maxel/wayteq bóvli-médialejátszó), és a nagyobb márkák versengenek a vevők kegyeiért.3dfx cuccokat keresek megvételre
-
Octi
aktív tag
Persze, ebben is van igazság. Bár ha ez a szisztéma fog működni, akkor 3 év után reménykedhetsz, hogy a nem olcsó komplett eszközöd, meddig fogja még bírni.
A hiper szervizről pedig nincsenek jó tapasztalataim. Az pedig csak egy álom, hogy egy ilyen eszközt valaha is egyből cserélni fognak. Annó meg jártam egy nagy márka, rohadt drága TV-jével. A végén örülhettem, hogy pótolni tudtam egy másik márka termékével.
Az pedig, hogy egy TV-be integrált média lejátszó mikor lesz egy Popcorn, Xtreamer, vagy AC Ryan szintjén, igen erősen kérdésesMegpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T
-
zeg
senior tag
Nekem anno a 'hülyenemvagyokban' 1 hét után szó nélkül cserélték, de vittem már vissza hanyattegeret és mp3 lejátszót csak mert nem tetszett, ezeket azonnal becserélhettem.
A csöves erősítő és a bakelitlemez is megvan. Még sem igénytelen aki flac-et hallgat FET erősítővel csöves erősítős bakelitkorongos helyett.
A beépített lejátszó már most kivált egy asus oplay mini-t, igaz nem hekkelhető bele torrent kliens(bár amilyen gagyik vannak a médiapléyerekbe, nem különösebben hiányzik). Nem okozna problémát egy ac ryan tudása egyetlen komolyabb gyártónak sem, ha lesz akkora tudásra komoly kereslet, lazán lelépik a ryan-t3dfx cuccokat keresek megvételre
-
Octi
aktív tag
Azért arra még egy darabig várni kell, hogy egy TV-ben legyen SAMBA, NFS, UPNP, NAS, stb. Nem éri meg nekik bele faragni, mert ehhez már nem elég a software, hanem dedikált hardware-t kell bele pakolni. Az ár különbözetet meg nem fogják csak azért kifizetni a vevők, hogy egy kütyüvel kevesebb legyen a TV alatt, ha egy dedikált, külön eszközzel, sokkal olcsóbban megkapják ezeket a szolgáltatásokat.
Persze most mind a ketten csak jósolunkMegpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T
-
Hozzászólok Aktív témák
Hirdetés
ph Az Egreat család R szériájába tartozó médialejátszója érkezik a PH!TV-be. Az alapszolgáltatásoknál egy-két fokkal többet nyújtó lejátszó immár hálózatban is használható.
- [Re:] Teljesen elszabadult a bitcoin árfolyama
- [Re:] Huawei P40 Pro - kilökték a célegyenesben
- [Re:] [Kiskokó:] Magáncélra KERESEK - RTX 2070, 2080TI , 3060TI, 3070, 3080
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- [Re:] Lenovo Y520 laptop, 1050ti
- Azonnali fotós kérdések órája
- [Re:] [Luck Dragon:] Kiállított vagy bontatlan termék választása ?
- DIGI kábel TV - digitális adás
- [Re:] Eltűnhet a Galaxy Note sorozat
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: BlackSter Capital
Város: Budapest
Cég: ALPROSYS Célgépgyártó Kft.
Város: Győr