Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) Angel1981

Angel1981
(veterán)

Én egy ilyen megoldásban sokkal több fantáziát látok, mint egy sima tabletben - érdeklődve várom a tesztet! :K

(#2) PowerBuldog

PowerBuldog
(addikt)

Na erre kíváncsi leszek!

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#3) Drenadar

Drenadar
(veterán)

de jó is lenne egy ilyet birtokolni! De elég sok az ára. kíváncsian várom a tesztet :)

Alienware 13 R3 & :) Xiaomi Mix 2

(#4) maláj

maláj
(őstag)

ez kiváló móka lesz ;]
sietek haza melóból - várjatok meg a kezdéssel :K :DDD

ha már az aláírást is cenzúrázzák akkor a PH lapcsalád minden tagjára bekapcsoltam minden reklámblokkolót ami csak létezik :DDD

(#5) baluka26 válasza Drenadar (#3) üzenetére

baluka26
(veterán)

Mihez képest sok?:)

Engem nyáron ez a cucc érdekel a legjobban, úgyhogy ezt az adást mindenképp nézem :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6) Boxi88 válasza Angel1981 (#1) üzenetére

Boxi88
(őstag)

Én is ezt a véleményt osztom! :K

(#7) FefeeX

FefeeX
(veterán)

Ez engem is érdekel... :)

SC2 profile: http://eu.battle.net/sc2/en/profile/359830/1/FefeeX/; XBL profile:FefeeX

(#8) edward2

edward2
(addikt)

Most tényleg nem akarok kötekedni, de nem lenne jobb áttérni youtube Live-ra? Aztán utána youtubeon meg lehetne nézni videót. Ez a silverlight csak engem bosszant? :)

(#9) FefeeX válasza edward2 (#8) üzenetére

FefeeX
(veterán)

A Silverlight egy kalap... Engem is rohadtul bosszant, de ami érdekel, ettől még lehet megnézem... Mondjuk nem tuti...

SC2 profile: http://eu.battle.net/sc2/en/profile/359830/1/FefeeX/; XBL profile:FefeeX

(#10) pusszycat

pusszycat
(veterán)

Ez már lazán viszi a 1080p videókat is. A billentyű részébe is van aksi ? Gondolom másképp nem menne 16 órát. :D

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart

(#11) kidpepi válasza pusszycat (#10) üzenetére

kidpepi
(tag)

Igen, a billentyűzet részében is van akksi, amiről tölti a tabletet, ha nincs hálózatra dugva.

(#12) htibi20

htibi20
(csendes tag)

Erre nagyon kiváncsi leszek

http://noipraktikak.hu/

(#13) Laccy. válasza edward2 (#8) üzenetére

Laccy.
(csendes tag)

Linuxom van és én sem látom... Lehet meglehet oldani, de nem tudom hogyan :)

(#14) Lalikiraly

Lalikiraly
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Na énis kíváncsian várom már :) De még nem látom a műsort.

Lalikirály nem szép ember, de gavallér! Uram, ön emberként van nyilvántartva? Ö Nem husos fagyi vagyok.

(#15) maláj

maláj
(őstag)

hazaértem - kezdheted pheke :DDD

ha már az aláírást is cenzúrázzák akkor a PH lapcsalád minden tagjára bekapcsoltam minden reklámblokkolót ami csak létezik :DDD

(#16) cigam

cigam
(félisten)

Azt a szerencsétlen napernyőt miért nem kapcsolod ki? Sötét marad a kép, de legalább a noti kijelzőjét se látni tőle.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17) Rojik

Rojik
(tag)

Ennek a videó lejátszásnak utánanézek, mert furcsállom, hogy megfeküdt a készülék az 1080p-s videótól.

Azért jó pesszimistának lenni, mert vagy igazad lesz, vagy kellemes meglepetés ér. // George F. Will //

(#18) devast

devast
(addikt)

Jó volt.
Végre valaki rávilágított, hogy a multimédia (1080p) használhatatlan ezeken. És nem, nem a Te hibád volt, de nem is az asus-é. Az nvidia sara, 1080p-be csak avc 2.0 vagy 2.1 -es profilt tud (ami hivatalosan qvga videó kódoláshoz ajánlott) a tegra2. Mondanom sem kell, 3.1/3.0 -át, vagy afölötti profilt használnak ilyen felbontásban mindenhol. Majd az új khal-el kijavítja ezt a hibát. De azért nagy pofátlanság, hogy ezzel marketingelik, aztán a gyakorlatban erre nem használható. Jól elbújtatva meg lehet találni a tegra2 ezen specifikációját is.

ps: nem mellesleg ezt a hardveres gyorsítást tudtommal csak a gyártó által adott videólejátszóval lehet kiaknázni, ugyanis a tegra2 nem támogatja azt a hardveres gyorsítás módot , amit ezek a 3rd party lejátszók használnak. Fejből most meg nem mondom a nevét...

[ Szerkesztve ]

(#19) Rojik

Rojik
(tag)

Transformer kézikönyvéből szedtem:

The audio and video codec supported by TF101:

Decoder

Audio Codec: AAC LC/LTP, HE-AACv1(AAC+), AMR-NB, AMR-WB, MP3, Midi, Ogg Vorbis, Wav a-law/u-law, WAV decide Microsoft ADPCM
Video Codec: H.263, H.264, MPEG4 Simple Profile

Encoder

Audio Codec: AAC LC/LTP, AMR-NB, AMW-WB
Video Codec: H.263, H.264, MPEG4 Simple Profile

Azért jó pesszimistának lenni, mert vagy igazad lesz, vagy kellemes meglepetés ér. // George F. Will //

(#20) pheke válasza Rojik (#19) üzenetére

pheke
(tag)

Wikipédiából:

MPEG4 Simple Profile (SP)

Simple Profile is mostly aimed for use in situations where low bit rate and low resolution are mandated by other conditions of the applications, like network bandwidth, device size etc. Examples are mobile phones, some low end video conferencing systems, electronic surveillance systems etc.

Ez így első olvasásra nem nagyon tűnik a FullHD maximális támogatottságának ;)

Idézet egy nagy webshopos leírásból:

Sokszínű élet, szabad választás
Kétmagos, 1,0 GHz-es NVIDIA® Tegra™ 2 CPU a kiváló többfeladatossághoz és 1080p videolejátszáshoz

Na akkor most mi van? :)

nope...

(#21) Rojik válasza pheke (#20) üzenetére

Rojik
(tag)

Majd hétfőn meglátom, hogy mire is képes a masina. Az biztos, hogy kipróbálok pár videót. Ha akadás mentesen le fogok tudni 1080p-s videót játszani h.264 kódolásban majd írok neked. :)

(#22) Szacsy007

Szacsy007
(csendes tag)

Melyik lehet a jobb? Transformer vagy a Galaxy Tab 10.1 (nem a Vodás)

(#23) Laccy. válasza Szacsy007 (#22) üzenetére

Laccy.
(csendes tag)

A Galaxyn tudtommal nincs se USB, se kártya olvasó. Amúgy ezek belsőre nagyjából egyformák!

(#24) ttt1 válasza Rojik (#17) üzenetére

ttt1
(őstag)

Toshiba folio 100 rockplayerrel hardveres decode-al játszik 1080-as filmet akadás nélkül és abban is ue a hardver van söt asusba +512 mem...

(#25) PowerBuldog válasza ttt1 (#24) üzenetére

PowerBuldog
(addikt)

Mintha pheke a videóban szoftveres dekódra nyomott volna.

(#26) pheke válasza PowerBuldog (#25) üzenetére

pheke
(tag)

igen, így van, mivel a gyári lejátszó a killa sample-n kívül semmit sem ismert fel, azzal meg volt "kis" gondja :)

nope...

(#27) ttt1

ttt1
(őstag)

Nu nagyjából végignéztem a videot, de ugy tudom ebbe 1 GB belső mem van nem ?Nem akarom szidni a tesztelő kollegát ,de a videó+a mem "tévesztés" már eléggé félrevezető lehet(persze attól függetlenül nem ment a videó) de így egy kevésbé használható eszköznek tünteti fel, holott lehet nem erröl van szó..:)

(#28) PowerBuldog válasza ttt1 (#27) üzenetére

PowerBuldog
(addikt)

Ha végignézted volna, akkor a végén helyesbíti, mivel chaten útbaigazítottuk.

(#29) Crus

Crus
(tag)

Silverlight???

Tovább se tudom olvasni a cikket, amíg fel nem teszem... na kösz nem :(((

(#30) Teasüti

Teasüti
(veterán)

Miért akad mint állat a videó?? Kb semmi terhelés nincs a gépen, mégis szaggat, így nem is nézhető. :(((

(#31) mva

mva
(csendes tag)

Nekem van egy ilyenem, csak dokkoló nélkül. 5 napos, és eladnám :)
Jó cucc amugy csak nincs rá szükségem.
Ha van wifi, akkor mindenre használhatod. :D

(#32) energy_

energy_
(senior tag)

ph tv :(

(#33) Daanika válasza mva (#31) üzenetére

Daanika
(tag)

szia! mennyiert adod a Transformert?

(#34) Chaser

Chaser
(titán)
LOGOUT blog

Le kéne akadnio erről a fosch silverlightról lassan, akadt a video, elcsúszott a hang vagy a 2 kombinációja..ahogy látom nem az én készülékemben van a hiba, pedig érdekelt volna egy itteni monológ, de így kösz nem.

_tejesen'® joálapotpan'™_

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.