Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hettaki

    tag

    válasz _Atesz #31 üzenetére

    De éppen ez is megfelel, és még olcsóbban is jövök ki, mintha megvennék egy sokkal drágább vasat. Ha ez is tudja, akkor minek kellene más, hogy kellett bele egy SSD, azért még nem lett annyival több, mintha vettem volna egy sokkal drágább vasat.

    Valamint nekem nem ez jött le, de rosszul értelmezetem, akkor. :)

    szvsz.

    (#32) Dospalek

    Az Atom = Bobcat kis túlzással stimmel is és a netbook-okat ezekkel szokták szerelni. Viszont csak C50-es procit próbáltam AMD oldalról, itt viszont azt írta a szerző, hogy ez max. 10%-al tud többet. Ezek szerint max. 10%-ot tévedtem.

    Ebben C-60 van, ami kicsit gyorsabb a sima egymagos atomnál, és főleg olcsóbb is, meg a VGA viszont sokkal gyorsabb, mint az ATOM-ban, a 6290 még a 2700-as sorozatú atom VGA-jánál is gyorsabb, ami még ki sem jött.

    Persze az én megítélésem szubjektív. Nekem ezek a netbook-ok igenis nagyon lassúnak tűnnek, nem hiába ilyen alacsony a fogyasztásuk, a kakaó' valahonnan hiányzik és azt tuti nem úszod meg jókora teljesítmény visszaeséssel.

    Nem is atomerőműnek kell lennie, de amivel olcsóbb a Bobcat azt hozza, is teljesítménycsökkenésen, viszont az Atom egy őskövület, szó szerint az, Az valóban lassúnak is érződik. Amíg ezt a Bobcat-ot simán odaadják Win 7 Home Premiummal, addig, egy Atom-ot ritkábban, ez sem véletlen. Pedig ez csak 1 GHz. Turbo core-al, ez egyik mag 1,33 Ghz.

    [ Szerkesztve ]

    szvsz. | R.I.P. Dennis M. Ritchie, John McCarthy

Új hozzászólás Aktív témák