Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sync08

    csendes tag

    Sziasztok.

    Én pár napja vettem egy ilyen kis gépet, nagyon jó kis gép teljesen meg vagyok elégedve vele, a kijelzője nagyon jó, filmezni, netezni teljesen jó, sőt még régebbi játékokat is nagyon szépen viszi (pl. GTA SA, Flatout 2) és az akksi is nagyon jól bírja.
    Viszont történt velem egy érdekes dolog, aminek végül is örülök, csak nem értem, hogyan nézhették így el:
    A gépet 08.30-án vettem, miután hazaértem vele egyből bekapcsoltam a windows starter elvégezte a telepítéseket majd végre használhatóvá vált a szerkezet.
    Gondoltam megnézem a hardvereket, hogy minden a helyén van e működik stb.....
    Ekkor a processzoroknál találtam egy érdekességet: amd dual core c-50 helyett c-60 as jelzést találtam,miközben a matricán (az összesen ami a gépen található elől/hátul dobozon) c-50 es procival van hírdetve gyorsan megnéztem a vga-t ahol radeon 6290- van írva...
    Mivel vásárlás előtt nagyon sok cikket, tesztet elolvastam eléggé meglepődtem, hogy mi lehet ez a c-60 ill radeon 6290 mert ott nem találkoztam ezekkel a kifejezésekkel.
    Egyből google... ott rendesen tájékozódtam, hogy apróbb módosításról (turbo core) van szó ami még kicsit jobbá teszi a gépet, viszont érdekes módon a legtöbb cikk most augusztusi volt (természetesen találtam korábbi cikket is amit tavasz környékén írtak és a nyár végi frissítést harangozták be).
    Minden esetre rendesen meglepődtem, hogy egyből a legfrissebb verziót sikerült megvásárolnom tudtomon kívül, hála a rossz matricázásnak, amire azért kíváncsi lennék, hogy hol szúrhatták el:)
    Végszónak annyit és ami a lényeg, hogy 75K-t nagyon megér ennél jobbat nem találni ilyen árban, pedig rendesen körbenéztem boltokban és a neten is!

Új hozzászólás Aktív témák