Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tisztelturam

    tag

    válasz forumpista #9 üzenetére

    Gebaszok előtti árak mindig olcsóak, csak ha van ugye gebasz az leveri.
    Én nem stoppolok ,pöcsöl a rák ilyenekkel. Vettem ,van egy céláram ha valaha eléri azt, eladom.
    Nem sietek sehova nem kell ez a pénz semmire sürgősen várni meg nem kerül pénzbe.

    biscuit: Én csak veszek-eladok ,fogalmam sincs mik ezek a longolások meg ilyenek sosem érdekelt nem néztem utánna nem tanultam bele. Ha valami szerintem jó áras veszek belőle ,belövök egy összeget mit akarok elérni és ennyi. Nekem ez a tődzse is. Ott se tudom mi a short , certifikát meg amiket folyton irogatnak. Mégis mindig keresek elég szépen. Tőzsdén is vírus előtti hónapban vettem valamit ami hirtelen a lezárás hatására elindult lejtmenetbe. Voltam vele 2 milliós minuszba is "papíron". Na és? Azóta vettem még hozzá sokat. Most 2.69 milliós plusszban vagyok vele szintén "papíron" ,mert nem adom el mert még nem értem el a célárat amit kitüztem magamnak.

    Bennem totálisan nincs a jelenlegi helyzet miatt semmilyen félsz. Bármibe fogadok 1 év múlva már senki se emlékszek erre a nagy lejtmenetre max a grafikonok

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák