Hirdetés

  • Hosszabb bemutatót kapott a Steel Seed

    gp A PC-re és konzolokra szánt teljes kiadás valamikor idén debütál, pontos dátumot még nem kaptunk.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dareius

    tag

    Ja én azt hittem, hogy az AMD innovációs technológiának köszönhető a dolog...

    "hogy a két cég abszolút ráérzett arra, hogy hol van ez az egyensúly, amiből olyan termékek születhetnek, amelyekre a piacnak szüksége van."

    Végülis véletlenül semmi köze nincs a marketinghez és a TV ipar szükségének fenntartásához.
    Közismert példa: pc-re fél év, év csúsztatásával jönnek a játékok, mert, hogy "optimalizálni kell" címszó alatt. Valójában az emberi türelmetlenségre épített stratégia jól működik, lásd GTA Széria, mindig is szebb volt PC-n, mint konzolon és sok másik játékról is elmondható, de ennyi időt várni azért sok idő.
    (meg lehet magyarázni, de fölösleges és értelmetlen)

    A Piac adott mivel a vevői réteget meg megteremették. Egyszerűbb olcsóbb és jó az ár-rés, nem is kell más a befektetőnek. (vitatkozni erről lehet, de szintén fölösleges)

Új hozzászólás Aktív témák