Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Csabroncka #21 üzenetére

    A PC-s venti nem volt kínlódás, inkább kihívás. Létezik gyári megoldás is, mint mondtam, de még a 30-40k-s kategória se éri el teljesítményben ezt. Ráadásul az 230-ról üzemel kb 20x-os fogyasztással.

    Fürdőben van elszívó, villanykapcsolóhoz rendelve. Tehát az megy. Ott igazából nincs is gond sem a penésszel sem a párával.

    Konyhában a beköltözés óta van elszívó és természetesen megy is főzésnél, sőt olyankor pluszban szellőztetni is szoktunk.

    Teregetés ha lehetőség van, megy az erkélyre. Télen már tényleg gond. De olyankor többet is szellőztetünk.

    @Stauffenberg:

    Én azért elvárnám hogy valamit alkosson az ügyben. Mert igazából más ember nincs aki képviselné a lakókat, intézné a ház ügyeit stb... És ugye a társasház pénzét is ő kezeli.
    De ami nálatok van az asszem alulmúlja a mienkét is. Tényleg nem semmi.

    @zka67:

    Gondoltam erre is. Igazából egy pár hétig volt itthon oltatlan mész (asszem?)... de igazából ezek is megkötik a párát, tehát idő után cserélendők. És kérdéses, hogy napi szinten 2-5l-nyi elvezetetlen párához hány kg kellene.

    @nimfas:

    Bizony. 14k volt / db. Esővédővel, rovarráccsal együtt. De ha nem higroszabályzósat veszek, hanem kézit, akkor az még 3-4k / db-bal olcsóbb lett volna és elvileg u.a. a hatásfok.

    Igazából 1db már gyárilag is volt a lakásban. Csak azok a majmok lespórolták róla az esővédőt... Így pár év után úgy nézett ki, mint ami elrohadt. Igaz, hogy a műanyag nem rohad el, de tele volt ilyen vízkődarabkákkal? Nem tudom, gusztustalan volt ezért inkább kicseréltem azt is.
    Persze ventilátor nélkül nem ért volna semmit.

    @anjani182: Igen, valami rémlik! :) De régen is volt az már...

Új hozzászólás Aktív témák