Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz tecsu #32 üzenetére

    Nehéz megmagyarázni olyannak a dolgot, aki csak abban tud gondolkodni, hogy telepakolja a nappalit hangfalakkal. Hidd el, tényleg van az a réteg, akinek legalább annyira fontos hogy kinézzen valahogy a lakás, és ebbe az 1- 1.5 méteres ládák nem férnek bele, nekik kedveznek a jó minőségű soundbarok, mert teljesen vállalható hangzásuk van zene és mozi tekintetben is.

    A skála pedig soha sem annyira egyértelmű mint ahogy írod. Adott ársávban lehet, hogy nem kapsz jobb cuccot annyi pénzből, más ársávban meg igen. 200-250eFt környékén pl. a Focal helyett biztosan nem adnék pénzt belépő 5.1 vackokért, ahogy ugyanennyiért se vennék se mellé, se helyette sztereót. Sokkal drágábban meggondolandó lehet a dolog, de ott sem nekem: számomra egy 5.1, 7.1 továbbra is elrondítja a lakást, de nem vagyunk egyformák, elfogadom hogy valakit ez nem zavar, sőt, még tetszik is neki a látványa (régen nekem is tetszett, ma már nem). Viszont azt nehezen fogadom el, ha valaki nem érti meg ezt az ellenvéleményt, pláne úgy, hogy egyértelműen készülnek nagyon jó cuccok "bar" kialakításban.

    A Focal Dimensiont érdemes meghallgatni (én napi sok órában teszem mostmár, egyik legjobb döntésem volt szerintem hangcucc vásárlás terén ever :) ). De ha már hallgatózni mész, akkor sokkal inkább ajánlom a Naim Mu-So-t, attól fog leesni az állad igazán. Egyszer biztosan birtokolni fogok egyet :)

Új hozzászólás Aktív témák