Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tecsu

    addikt

    válasz Chal #30 üzenetére

    Nem hallottam még jó soundbart - ez tény. De olvastam, hogy a Technics meg még valami milliós csoda már olyan dolgokat produkál (bizonyos körülmények között), mint mondjuk egy 3-500 ezres hangrendszer: nagyszerű. Bár én ezt sem hiszem el, mert valamennyire ismerem az akusztikát és a fizikát.

    Ha egy összeget kifizetnél soundbarra, de ahelyett mégis hagyományos hangrendszert veszel (egyazon árért), ez utóbbi nyeri a hangminőség-tesztet - egyértelműen.

    A Focal Dimensiont szeretném meghallgatni, mert egyrészt kedvelem a Focalt az újabb fikák ellenére is, másrészt tudom, hogy valamivel trükköztek: olyan, mintha... Azt meghallgatnám.
    Avatatlan füleknek, mondjuk háziasszonyoknak konyhába biztos megfelelő a Dimension, de ők tuti nem vesznek oda ilyet, a nappaliba meg van kiforrottabb, kompromisszummentesebb megoldás.

    Ez olyan, mint a Mercedes luxus hangrendszere a Burmester sokezer euróért... nem rossz, de messze van a jó hangzástól. Egy Lexus Mark Levinson megeszi reggelire olcsóbban, de ez utóbbi is komoly kompromisszum, hiszen autóban pici helyekre kellett besuvasztani a hangszórókat, míg egy nappaliban megadható nekik a tér minden szempontból.

    #31 A kábel a legkevesebb. Könnyedén el lehet rejteni, bár elhiszem, hogy néhány ember a millióból ebből problémát csinál.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

Új hozzászólás Aktív témák