Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #22145024

    törölt tag

    válasz t72killer #72 üzenetére

    Nagyobbrészt Adler-nek, csak nem akartam személyeskedni, nehogy támadásnak vegye :)

    "milyen műfaj?"
    Amire az entry level DSLR plusz 2-3 db kit-lencse való. Vagyis vadul kattintgatunk mindenre ami mozog és ami nem.
    Én -a 4. ilyen váz "elfogyasztása után"- úgy láttam, hogy pont ebben jobbak a tükörnélküliek, ha mindent összevetünk. Még ha drágább is (mert újonan tényleg jelentős a különbség) de jobb végeredmény fog születni. Nekem back-up vázzal és vakuval együtt is 7kg-os a tatyóm, plusz egy carbonos állvány. Mondjuk nem volt pénzem 70-200-ra, vagy 16-35-re, ezért elég sok darabból áll a szet... De az aprólék (szűrők, törlők, pótakkuk, teló, mp3, háttértár) már így is csak a kabátomba fér bele. A reptéren karácsonyfaként szoktam megjelenni, nem kellemes már ott sem.

    "Kérdés, hogy műkedvelő szinten szükség van-e arra az FX továbblépésre"
    Én szeretnék, egyrészt a videó miatt (amiből léteznek brutáljók a milcek közt is), másrészt az ISO miatt. Legutóbb is, mivel nem voltam hajlandó iso2000 fölé menni, ezért csomó kép lett bemozdult. Egy 5d MK3-mal azért bepróbáltam volna a 6400-es iso-t is, szerintem nem adott volna rosszabb eredményt. Mondjuk ez egyéni preferencia, hogy szeretek este a városban kattintgatni, vagyis többé-kevésbé rétegigény

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák