Hirdetés

2019. június 16., vasárnap

(#1) vivanto

vivanto
(kvázi-tag)

Tehát míg az előző verziónál lehetett választani platformot, itt már csak inteles megoldást kínálnak? Nekem ez kicsit úgy tűnik hogy egy lépés előre, kettő hátra. Pedig jobban szeretem az intelt.

(#2) Neovenator

Neovenator
(senior tag)

Hajrá hajrá hajrá!

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#3) waithEard

waithEard
(őstag)

Itt a vállalati felhasználás a cél? Mert amúgy nem igazán látom mi értelme van egy ilyen masinának. :F

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#4) gianni85 válasza waithEard (#3) üzenetére

gianni85
(PH! kedvence)

arra én is kíváncsi lennék, hogy ezt kinek szánják...

(#5) devast válasza waithEard (#3) üzenetére

devast
(PH! addikt)

Miért, egy vállalat szerinted mit csinál ezzel ? Tárgyalókban van rendes projektor, mobil eszköznek meg notebook.

(#6) waithEard válasza devast (#5) üzenetére

waithEard
(őstag)

Akkor végképp nem tudom ki lehet a célközönség.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#7) Feketelaszlo válasza waithEard (#6) üzenetére

Feketelaszlo
(senior tag)

Valószínűleg olyanoknak, akik megunták a jelenlegi számítógépasztal - ATX gépház - monitor felállást és valami praktikusabbra szeretnének váltani anélkül, hogy a PC-t, mint platformot fel kéne adniuk. Akár háztartásban, akár kis cégnél. Én látok benne fantáziát, bár ezt a projektort sajnos csak szükségmegoldásnak lehet használni, 1. kijelzőnek nem az igazi.

(#8) .mf

.mf
(PH! kedvence)

Legalább HD (1280*720) lehetett volna, meg magasabb fényerő, ez így nesze semmi...

(#9) macilaci78 válasza waithEard (#6) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Aki a 0-ról találja ki, hogy filmnézős gép kell neki, annak jó. Csak legyen benne combosabb projektor és jó hűtés!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#10) O_L_I

O_L_I
(őstag)

Első hallásra tök jó ötlet, de aztán akár hogy gondolkodom nem jut eszembe olyan helyzet mikor ez jól jöhet :)
De még ha céges felhasználásra jó is lenne túl kicsi a fényereje (ritkán van tök sötét egy tárgyalóban...)

(#11) siti válasza devast (#5) üzenetére

siti
(senior tag)
LOGOUT blog

nem kell vinni a notebookot se tárgyalásra. lassan ki se mozdulunk a szobából, bár ilyen ködös reggel nekem se volt kedvem még az ágyból se kimászni.

Gyertek el az 6. Bacsis Retro Számítógép Kiállítására Fülére! 2020 Május (kb)

(#12) Prof

Prof
(PH! addikt)

Hmm a regi hazimozi projektorom tudott 1000 Lumen-t es vilagosban kb. hasznalhatatlan volt.
75 nem tudom mire eleg :N

"Yesterday is gone, tomorrow is not yet come. We have only today. Let us begin"

(#13) madgie válasza Prof (#12) üzenetére

madgie
(Jómunkásember)

"75 nem tudom mire eleg"

Világítani a proji felé valamivel, míg kicseréled az égőt benne.

(#14) Kopi31415 válasza devast (#5) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Általában a tárgyalók száma limitált, sok esetben nem sikerül rendes, felszerelt tárgyalóba jutni. Ilyenkor a látogatónak jól jöhet, ha kompletten minden vele van, s nem egy noti kijelzőjét kell körbeölelnie négy-öt embernek. A fényerő a kulcs.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#15) Prof válasza madgie (#13) üzenetére

Prof
(PH! addikt)

Mekkora otlet, lehet eleve ilyen jopofa kreativ vetitonek szantak. Poharba beleteszek egy babat es ravilagitok vele es lesz egy falikepem :DDD

"Yesterday is gone, tomorrow is not yet come. We have only today. Let us begin"

(#16) effendi2

effendi2
(tag)

Ez a kütyü válasz egy nem létező kérdésre. :-)

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#17) Duracellm...

Duracellm...
(PH! kedvence)

Halálian univerzális. :U

(#18) Mercutio_ válasza Feketelaszlo (#7) üzenetére

Mercutio_
(PH! félisten)

Ez a fingi projektor meg a praktikusság igen távol állnak egymástól. Ráadásul a brix és a projektor szépen fűti egymást, előbb fog le/vissza kapcsolni az eszköz.

Eladó/Cserélhető: https://tinyurl.com/y7ts88wr Streacom ST-F7C mITX HÁZ, SEIKO SRP639 búvár-, Orient és Pulsar Chronograph karórák, Panasonic 20/1.7 II és 45-150, M.Zuiko 30/3.5 macro m4/3 obik

(#19) waithEard válasza macilaci78 (#9) üzenetére

waithEard
(őstag)

Hát itt pont a combos projektor hiányzik. :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.