Hirdetés

2019. augusztus 19., hétfő

(#1) Patice

Patice
(nagyúr)

Tegyenek már végre egy elég erős vasat a Smart TV-k alá és akkor nem kell külön konzol.

A hadonászás-érzékelő és a beépített kamera úgy is lassan ugyan olyan alapfelszereltség lesz, mint a hálózati csatlakozó, vagy a beépített wifi.

Szerintem.

(#2) Hina

Hina
(aktív tag)

De legalább van előrelépés, ami a felhasználóknak is kedvező.

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#3) elefant

elefant
(HÁZIGAZDA)

szerintem az az igazán érdekes, hogy ki nincs benne.

Sharp: ők eddig a Philipstől licenszelték a rendszert, most állítólag fejlesztenek újat, de a kapcsoolatok nyilván jók:
Sony: ők értelemszerűen a saját szisztémájukat nyomatják, ami nagyban épít a Sony Pictures és a Sony Music tartalomszolgáltatására
Samsung : na ez a lényeg. iparági összefogás a Samsung ellen?

(#4) M@trixfan

M@trixfan
(addikt)

Az a baj, hogy még mindig nem elég jó az egyes funkciók implementálása. Nézegettem üzletben ezeket a felületeteket és nem voltak valami jók. Adott funkciókra egy HTPC jobb, médiajátékos jobb, egy Apple TV jobb, csak úgy a számítógépet kirakni jobb...

twitter: MatrixfanLive

(#5) ironthehorse

ironthehorse
(csendes tag)

kartell? :)

[ Szerkesztve ]

(#6) sonye

sonye
(senior tag)

Tök mindegy milyen a felület, csak végre lenne tényleg legalább egy 2 magos 1GB memóriás vas a TV-n. Sőt pl android lenne rajta az kenne szuper. Addig többet ér egy android TV. Sőt jönnek az olyan konzolok, amik bőven jobbak mind az összes smart együtt...

Csak 1 kis kérés: Ha valakinek írok PÜ-t választ kérek!

(#7) mepet

mepet
(addikt)

Nagyon jó 5let, mert pont az alkalmazások hiánya/minősége miatt alig használható jelenleg ez az okostévé dolog, ami mellesleg egyedül a samu okossága volt, de ők olyan marketinget nyomtak mellé, hogy a vásárlók 90%-a smarttévét keres a boltokban, akkor is, ha azt sem tudja mi az, vagy mire jó, vagy ha van otthon valamilyen ezeket a dolgokat egy az egyben tudó médialejátszó...

A lényeg: ismét nem a tudás, vagy a technológia, hanem a marketing győzött a piacon...

(#8) sonye

sonye
(senior tag)

Nekem Samsung a TV-m, de bugyuta sok alkalmazás. Van minden, de pla youtubon egyenként pötyögni be a címet az őrjítő, ezért raktam a TV-hez egy Android TV nevű kütyüt, na azzal már tényleg okos lett.

Csak 1 kis kérés: Ha valakinek írok PÜ-t választ kérek!

(#9) elefant válasza sonye (#8) üzenetére

elefant
(HÁZIGAZDA)

próbáld ki az USB-n keresztül csatlakoztatott billentyűzetet, lehet, hogy támogatja, azzal sokkal könnyebb.

(#10) Mice_007

Mice_007
(tag)

Én már egy használható Youtube kliesnek is örülnék az LG tévémben, de ez egy rakás szerencsétlen szarság, ami benne van. Okos TV, az...

AIDA64.com

(#11) dh66e válasza Mice_007 (#10) üzenetére

dh66e
(veterán)

Nekem a sharpban kifejezetten jó a you tube felülete ès kezelhetősège,mondjuk nálam itt.ki is merül a smart rèsze a tv-nek.

[ Szerkesztve ]

(#12) Mice_007 válasza dh66e (#11) üzenetére

Mice_007
(tag)

nem csodálom :)

Ahogy néztem a felhozatalt, lényegében semmi kedvemre valót nem találtam, pár dolgot próbáltam, lassú, sokat tölt, béna a felülete (ez egyébként az egész okos TV-re igaz, semmi egységes UI, semmi logika)... szóval mindenféle szövetség jó dolog, de nem lenne rossz alapjairól újra gondolni ezt az egész SMART dolgot.

AIDA64.com

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.