Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz szumo #49 üzenetére

    Én pont ebbe a bajba kerültem. Még pénteken vettem egy X-710BH-t, mert a Logitech MX518-cal komoly gondjaim voltak ... kifagyott és csak az USB ki-be segített, ami után 20 másodperccel ismét kifagyott. Régebbi szoftverrel is megpróbáltam. Ekkor már csak kihagyott, ergo elment és pár másodperc múlva visszatért a lézer. Tököm tudta mi okozza (erősen valószínű, hogy valami hardveres probléma lehetett), így hirtelen felindulásból megléptem egy cserét. 3600 pénz nem volt sok, így ez az X-710BH lett. Vasárnap ki is próbáltam. Eléggé meglett, pozitív is a véleményem ... bár lehet, hogy csak az alacsony elvárásaim tréfáltak meg. :D A viccet félretéve, tényleg egész jó. Maga az Oscar Editor valami félelmetesen komplex, sokkal több beállítással, mint amit az MX518 adott. Egyes részei talán már túl vannak bonyolítva, de kis olvasással érthető. Elég cool, hogy egygombos szkripteket lehet írni konkrét játékokhoz. A CS-ben ki is próbáltam. Ezentúl nem kellett fegyvereket venni, hanem egy gomb lenyomásával megvásároltam a kedvenc kezdőcsomagomat.

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák