Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    válasz P00By #36 üzenetére

    Hmm, nem tudom. Valószínűleg semmit...komolyan: attól hogy nem nevezzük át, attól hogy nincs kényszeredetten megújítva, még lehet jó. Mintha valami kényszer ülne a marketinges fejekben hogy ha nem újítunk, a temék nem fogy. Szerintem ez tehénség. :)
    Anno a Ti4200-est nem nevezgették át, maradt az ami, akkor is amikor már rég kint volt 9700-es, majd pedig a 9800-as széria a pirosaktól. Igen, lejjebb csúszott...de fogyott, vették, jó volt (nekem is volt), mert az árához képest a teljesítménye még mindig megállta a helyét.

    Ugyanez igaz lehetett volna a 8800GT-re is (ami aztán lett 9800 GT, meg GTS 250): a termékkel semmi bajom, a tálalását viszont visszataszítónak találtam. Átnevezés nélkül is vették volna véleményem szerint: teljesítménye rendben volt, még a 4850/4870-el szemben is (pedig az előző generáció idején lett bevezetve), elérhető volt, normális áron adták (az első fél év után). Minek kellett ez a cirkusz? Nem hiszem hogy ettől szöktek fel az eladások...

    Erre mos jön az ATI is ezzel...most tényleg csak a kirúgott NV marketingesek között lehetett válogatni? :)

    [ Szerkesztve ]

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák