Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gippazoid

    senior tag

    válasz #16820480 #2 üzenetére

    Attól kezdve, hogy bejutottak szolgáltatóhoz, ráadásul nem kis piacon (USA), szerintem teljesen más irányt vesz a cég szekere. A régi OP imidzs tényleg le lett húzva a WC-n, de abból tartósan növekedni nem nagyon lehet, vagy nem olyan mértékben mint amikor szolgáltatók is bedolgoznak az értékesítésbe.

    A helyükben én is erre indultam volna.

    Gippazoid Novelties Inc.

  • L4mie

    veterán

    válasz #16820480 #2 üzenetére

    Csatlakozom....3 éves az OP3 és fel se merült bennem másik gyártóban gondolkozni ha ezt válanám.....szerencsére még teszi a dolgát így nem veszélyeztet a kérdés, de ennyiért nem veszek telefont....3 év alatt több mint duplájára nőtt a csúcskészülékük ára az nem az a 1+ amibe én beleszerettem anno.

    Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

  • marcarc

    senior tag

    válasz #16820480 #2 üzenetére

    Ha a végleg elveszettséget neked az jelenti, hogy épp most kerültek be egy szolgáltatóhoz, az egyik legnagyobb felvevőpiacon ahol ráadásul még jobb áron is adják a telefonjaikat mint az öreg kontinensen akkor ...ő oké. A 7pro a legsikeresebb készülékük lesz szerintem, vszeg az első olyan készülék lesz aminek az eladási számaival hencegni fognak.

    Az viszont tény, hogy arculatot váltottak, nem csak a flasgship killerség de a megfizethető csúcshardver kínálása terén is. Egy egy jó készülék és azon kevesek egyike ahol nincs egyszerűen kompromisszum ha a rendszer sebességéről beszélünk.

    Az ára igen, nekem személyszerint is nyaldossa a határokat. Ha ilyen ütemben halad akkor vszeg egyrészt tovább fogom használni a készüléket - ami egyébként ebből a szempontból időtállónak tűnik vagy várjuk a megváltást de ne ringassuk magunkat abba, hogy bárki olcsóbban fogja adni a telefonjait mint amennyibe a gyártás kerül. A Xiaomi sem egy életre tervezi tartani az 5% netto haszonkulcsot, az is biztos, bár ők egy-két évente biztos, hogy fognak egy nagyot durrantani (Poco F1-2).

    A legtöbb régi OP usernél meg a "Nexus" szondróma jeleit lehet észrevenni, amin én is keresztülmentem de van élet utána is. Tök jogos, ez az OP már nem az az OP. Az ésnincsenjack meg Qi töltés nélküli kommentek nélkül meg amúgy sem érdekes az élet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák