Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CHIPman

    nagyúr

    "„vakon” a képernyőre nyomva a zár nem old fel, egy extra lépés az ikon felvillanásához és a leolvasás megkezdéséhez szükséges (tapi, felemelés, bekapcsoló megnyomása)."
    OP6 után féltem ettől, viszont rájöttem, hogy az ambient display kitűnően működik, és minden alkalommal, amikor feloldanám, már ott van a leolvasó (pl. értesítésnél is). Ugyebár a 6-nak a hátulján volt az olvasója, tehát azt mindenképp fel kellett emelnem a feloldáshoz, ez annál sokkal kényelmesebb, és minden tekintetben jobb. Egy elülső hagyományos leolvasóhoz képest elképzelhető elenyésző mennyiségű olyan helyzet, amikor valóban hátrányos, de nekem 1 hét alatt még soha nem kellett a feloldáshoz olyan mozdulat, amit amúgy nem tettem volna meg.

    Az egykezes módot én nem hiányolom. Volt már olyan telefonom, amiben volt, de ott sem használtam. Nagy a kezem, és telefongyűrűt használok, ami miatt nem kell fogást váltani a képernyő tetejének eléréséhez. Így az egyetlen dolog, amit nem értem el eddig egy kézzel, az a Google hirdetések bal legfelső sarokban lévő miniatűr X gombja, gondolom nem véletlen. A WiFi-t simán be tudom kapcsolni a bal felső sarokban, és az értesítési sávot is gond nélkül lehúzom.

    A Zen mode-ot én hülyeségnek tartom, és sajnos uninstallálni/letiltani sem lehet magát az alkalmazást. Aki nem tudja letenni a telefont, az szerintem tudja magáról ezt, és ugyanúgy nem fogja bekapcsolni a módot sem.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

Új hozzászólás Aktív témák