Hirdetés

2017. szeptember 21., csütörtök

(#1) sasa134

sasa134
(PH! addikt)

korrekt váz, korrekt teszt :R

Fujinon XF 35mm f/1.4 objektivet keresek

(#2) Tanya-

Tanya-
(fanatikus tag)

Jah, a bekapcsoló gomb körül a feliratok már le is koptak :(

(#3) .mf válasza Tanya- (#2) üzenetére

.mf
(PH! kedvence)

A tradicionalizmus, ugyebár :)
Azonban a többség szerint még mindig jobb helyen van, mint ahol az EM5-ön volt. Engem ott se zavar.

(#4) MrChris válasza .mf (#3) üzenetére

MrChris
(PH! kedvence)

Ez a baloldali bekapcs karocska annyira hagyomány, hogy az 1972-ben megjelent első OM váz (eredetileg M1) is ezzel debütált!

(#5) tacto

tacto
(tag)

A kinezet, ergonomia meglehetösen szemelyes megiteles ala esik, nekem picit zürzavarosak a tarcsak, gombok aranyai, de mindent összecetve massziv kis vaz, egyedül ami kevesse tetszik, az az akksi (es kartya) fedel gyengesege, vacaksaga, Ez pici reszlet, illett volna jobban megoldani. Ezt a kezemben jart ket peldany alapjan latom igy.

(#6) .mf válasza MrChris (#4) üzenetére

.mf
(PH! kedvence)

Tudom, de szerintem az EM1 és OM4-nél jön a legjobban át, hogy mennyire a régi bal oldali traktusra hasonlít, a film-visszatekerő formájára hajazó tárcsájával és gombokkal. A korábbi OM-eknél egy különálló kar volt a ki/bekapcsoló.

(#7) arn

arn
(PH! nagyúr)

a legvonzobb gep a rendszerben, mindent tud, amiert egy mft rendszert szeretni lehet. nekem tetszett kezbol az ergonomiaja is (mas tesztekben dicsertek is).

[ Szerkesztve ]

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc): http://hardverapro.hu/apro/keresek_egy_csomo_fele_cuccot

(#8) MrChris válasza .mf (#6) üzenetére

MrChris
(PH! kedvence)

Persze arról már olyan mint egy kínai termékkoppintás :D

(#9) Nippon

Nippon
(őstag)

Számomra a legszebb váz jelenleg a piacon, egy hetet töltött nálam a 12-40Pro obival, szerettem nagyon.

Own the racetrack

(#10) tacto válasza Nippon (#9) üzenetére

tacto
(tag)

Nalam csak 24 orat, mindent tud, ami a "mindennapokban" kell :)
Ezek szerint a pro zoom sem okozott gondot (markolat nelkül) kenyelmileg?

(#11) gaborpetrocz

gaborpetrocz
(újonc)

/Off

Januar 6: "Év elején az E-M5 kapta meg az első ráncfelvarrást, most kisebb testvérén volt a sor."

Ha jol ertem Januar 1-en vagy 2-an rancfelvarrtak az E-M5-ot, es igy majd egy hettel kesobb mar idoszeru volt ezt is rancfelvarrni.

/On

(#12) .mf válasza gaborpetrocz (#11) üzenetére

.mf
(PH! kedvence)

Köszönjükemese :U
A cikk még tavaly íródott, de csak idén került ki.

(#13) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Most epp vivodok, hogy mit vegyek, ezt is neztem sima 14-42 es 75 komboval, de a kepminoseg tesztek alapjan nem gyozott meg. Mielott dontenek, azert majd egyet kiprobalok a mintaboltbol, aztan meglatjuk. :)

⫸⫸⫸⫸ "Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ⫷⫷⫷⫷ Ducky Shine 5 | Zowie FK2 | Fujifilm X-Pro2 Graphite Edition, 35/2, 10-24/4 ⫸⫸ Fuji X-T10 | 35/F2 ezust es makulatlan mindketto, elado!

(#14) Nippon válasza tacto (#10) üzenetére

Nippon
(őstag)

Nekem nem okozott gondot markolat nélkül sem a 12-40Pro, elég nagy obi simán lehet tartani vele a gépet.

Own the racetrack

(#15) tacto válasza Nippon (#14) üzenetére

tacto
(tag)

Köszi, igen, az mar az az opcio.

(#16) bigsee

bigsee
(őstag)

Könyvjelző.

Terveimben szerepel egy e-m10, vagy akááár a markII beszerzése, addig is berakom a könyvjelzőt ide... ;)

szerk: jesszus, 16 hozzászólás, hahó laknak itt...? :D

[ Szerkesztve ]

Compact II - ............................................................................... - iPhone 7

(#17) t72killer válasza bigsee (#16) üzenetére

t72killer
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

A lakók a m43 topicban üldögélnek :R Engem is érdekel a gépezet, főleg az 5tengelyes stabi miatt.

"A korábbi három- helyett mostmár öttengelyes a stabilizátor, ami ha nem is teljesen egyezik meg az E-M5-ben találhatóval, mindenképpen komoly előnyt jelent az elődhöz képest, a gyártó szerint akár 4 fényértéknyit is."

Az e-m5ii elvben 5FÉ-t tud, van esetleg konrétabb infó, miért? Ill hogy ez csak marketing, h ténylegesen jobb az m5ii? Ezenkívül stabiteszteknél mindenképp betennék egy állványról önkioldóval készült képet referenciának - hogy mennyire éri el a tökéletes minőséget a stabilizált kép.

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.