Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forgonati

    őstag

    válasz bokapeter #38 üzenetére

    Volt S5000-em, meg volt S5600-am is. Gyakorlatilag az 5000-et váltotta az 5600 nálam. Az 5000 elég félresikeredett gép volt, a legnagyobb baja az volt neki, hogy a minimális érzékenység ISO200 (!!!) volt. Ez azért elég gáz volt, mondanom se kell, nem volt jó hatással a képminőségre. Idegesített is nagyon, hogy még verőfényes napsütésben, ahol ISO50 is bőven elég lett volna, nekem ISO200-al kellett lövöldöznöm, zajosak is voltak a képek rendesen... Megszabadultam tőle, és újítottam egy S5600-at, na ott már ISO64-től indult a dolog, sokkal de sokkal jobb volt. Gyönyörű képeket lőttem vele, nekem teljesen megfelelt minden téren, valami 20 ezer expot csináltam vele. Lényegében utolsó bridge gépem volt, (vagyis volt még nagyon rövid ideig egy Pana FZ8) utána már tükrösre váltottam. Azért vígan merem állítani hogy az S5600 oda-vissza elveri képminőségben ezt az olympust, a tesztképeket látva... Na meg eleve ennek majd 3x annyi megapixele van mint az 5600-nak, ráadásul kisebb méretű érzékelőn. Eleve nem lehet csodát várni szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Keelah Se'lai!

Új hozzászólás Aktív témák