Hi​r​d​eté​s​

2017. december 12., kedd

(#1) Fáraó

Fáraó
(őstag)

Az fura, hogy nem adják meg az árat, mikor pont az hívta életre ezt a lapot.

Csak nekem szúrja a szemem, annyira nem magyaros ez a "a kedvezőbb árú kategóriát". Miért nem egyszerűen "kedvezőbb árkategória"...

VIGYORRRGAZMUS..... "Ez Ukrajna! Gyerek voltam, de még emlékszem rá... Nézd! Itt.., itt kezdem Odesszában! Érted? Aztán bedolgozom magam a Krímbe." / "Kifingasz, mielőtt Kijevbe érnél!"

(#2) chopin42 válasza Fáraó (#1) üzenetére

chopin42
(senior tag)

Azért, mert ez sem kedvező ? :D Csak a másikhoz mérve

Új gép! Juhúúú :)

(#3) Duracellm... válasza chopin42 (#2) üzenetére

Duracellm...
(PH! kedvence)

Mivel 98%-ban ugyan azt kapod:K 30-50 usd-s különbségre számítanék.

[ Szerkesztve ]

Pacalos-Rizsa szemetesben.

(#4) Pipó

Pipó
(őstag)

Azért egy olyan cikk, ami arról szól, hogy "olcsóbb", "kedvezőbb árú" már csak mondja meg, hogy mennyi az ára! Ha meg nem tudni, akkor miért erre van kihegyezve még a cím is?

"kapunk két számjegynyi hétszegmenses LED kijelzőt is" ---- az ára lenne két számjegynyi....

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch

(#5) Segal válasza Pipó (#4) üzenetére

Segal
(őstag)

Két számjegyű lesz "csak" 98ezer :(((

www.nokiaprogramok.hu

(#6) fanti

fanti
(őstag)

Jaj Istenem!

Ennyi félkész, alfa teszt fázisú technológiát így kiadva......

Anabolikus szteroidok - szemesnek áll a világ!

(#7) Walter_White

Walter_White
(senior tag)

Nekem az a VRM hűtés nagyon egy galambkakinak tűnik, épp hogy csak van ott valami, mert dizájnos, de valahogy egyáltalán nem tűnik acélosnak..a másik MSI X399-nél se tetszett....

Gigabyte X399 Aorus Gaming 7 | AMD Threadripper 1950X@3.9Ghz | Corsair 32GB 2x(2x8GB Dual Kit - SKHinyx IC) CMK16GX4M2B3000C15 ver 5.30 @3200Mhz | Corsair RM1000X 1000W | Samsung 850 Pro 128GB SSD | Samsung 960 Evo 250GB NVME| 2xWD10EZEX 1T HDD | 1T Toshiba HDD | Sapphire RX VEGA64 - EKWB | Thermalt

(#8) tibaimp válasza Segal (#5) üzenetére

tibaimp
(senior tag)

Létezik egy hasonló terméke a "másik" vonalon: MSI X299 SLI PLUS ez 80.000 ft körül van. Szerintem ez sem lesz drágább.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) Lacok

Lacok
(őstag)

Ez itt a reklám helye.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.