2019. augusztus 17., szombat

(#1) capulet75

capulet75
(addikt)

Egész kellemes az ár. Kiváncsi vagyok eredetileg milyen gyártmány. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2) schawo válasza capulet75 (#1) üzenetére

schawo
(titán)

Igen, jól vásárolt az Enermax, szimpatikus a termék és az ár is.

SoftDirect - Windows és Office licencek http://goo.gl/GqwSTH Win7 6000 Ft, Office 365 Vállalati E3 16000 Ft/felh/év, Win10H 14500

(#3) Bj Brooklyn

Bj Brooklyn
(aktív tag)

"...egér optikai szenzorral rendelkezik, melynek felbontása 800, 1000, 1200 és 1600 cpi lehet..." Gondolom ez valami új felbontás lehet a dpi helyett :DDD

Elég tetszetős és az ára sem vészes, főleg ha lenne egy "low-end" kivitel amibe nincs benne a 16 dolcsis egéralátét :DDD ! Elég furán is néz ki szerintem.

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#4) macilaci78 válasza Bj Brooklyn (#3) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

A cpi-t már vagy fél éve-éve használjuk itt a Ph!-n optikai szenzorok esetén.

Az egéralátét szándékosan ilyen nyújtott? Milyen felbontású kijelzők mellé ajánlják? ;]

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#5) schawo válasza macilaci78 (#4) üzenetére

schawo
(titán)

Billentyűzetalátét :D

SoftDirect - Windows és Office licencek http://goo.gl/GqwSTH Win7 6000 Ft, Office 365 Vállalati E3 16000 Ft/felh/év, Win10H 14500

(#6) Zeratul

Zeratul
(addikt)

Kinézetre szvsz A4tech.

(#7) Angel1981

Angel1981
(veterán)

"a termék ütésálló is, így nem jelent túl nagy problémát, ha véletlen leesik az asztalról"

Nem ezért kell ütésállóra csinálni, hanem azért, ha a tisztelt játékos a 20. elszenvedett "heccsát" után már ki akarja tölteni a dühét valahol. :)

(#8) Zeratul válasza Angel1981 (#7) üzenetére

Zeratul
(addikt)

Az NFSU-n csaptam úgy oda a billentyűzetnek hogy kiestek a gombjai. Utána összelegóztam és működött tovább.

(#9) TESCO-Zsömle válasza Angel1981 (#7) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Az ilyet nem játékosnak, hanem idegbetegnek szokás nevezni. ;)

ELADÓ - EK-Supremacy EVO AMD - Full Nickel (ÚJ) / EK-FC Radeon Vega - Nickel (ÚJ)

(#10) macilaci78 válasza TESCO-Zsömle (#9) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Gamer bill. van, Neurotic bill. még nincs. :))

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#11) TESCO-Zsömle válasza macilaci78 (#10) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

De van. Vandál-biztosnak hívják... :P

ELADÓ - EK-Supremacy EVO AMD - Full Nickel (ÚJ) / EK-FC Radeon Vega - Nickel (ÚJ)

(#12) leviske

leviske
(veterán)

A tápjaik ára után nem lett volna stílszerűbb, ha a felsőkategóriában kezdenek?

Az Enermaxról nehezemre esik elhinni, hogy olcsón ne csak hulladékot adna.

(#13) MZperX75 válasza TESCO-Zsömle (#9) üzenetére

MZperX75
(addikt)

+1

(#14) macilaci78 válasza TESCO-Zsömle (#11) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Tessék, ez ütésálló.

(#15) TESCO-Zsömle válasza macilaci78 (#14) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Az attól függ, mivel ütögeted...

Egyébként használati szempontból egy kalap f0s...

[ Szerkesztve ]

(#16) blackrulz válasza macilaci78 (#14) üzenetére

blackrulz
(veterán)

cserében viszont teljes mértékig használhatatlan is...

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#17) Angel1981 válasza macilaci78 (#14) üzenetére

Angel1981
(veterán)

De vágni lehet! :D

(#18) nyunyu válasza macilaci78 (#14) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

feltekerheto billzet

Ja, par feltekeres utan a fele gomb nem mukodik rajta :DD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#19) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

emellett a termék ütésálló is, így nem jelent túl nagy problémát, ha véletlen leesik az asztalról

Hát ez nálam azt jelentené hogy kibírja ha rákúrok egyet-kettőt ököllel, de gyanítom ez nem.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#20) Core2duo6600

Core2duo6600
(veterán)

ugyanis ez az első olyan termékük, mely egy szettben kínál billentyűzetet és egeret is

A logitech nek már régóta vannak ilyen szettjei.
Az Enermax meg jobban tenné, ha a tápokra koncentrálnia, pl egy megfizethető, de nem szar megoldással.

Asus Z97 Deluxe , Core i7 4790, Asus ATI Radeon 5870, 32 GB Kingstone DDR3 1600, Samsung SSD, Dell Latitude 6430

(#21) Geri Bátyó

Geri Bátyó
(senior tag)

Nem értem, hogy erre miért van szüksége az Enermaxnak. Inkább valami komolyabbat kellett volna, ha már erre "vetemedtek".
Arra viszont én is kíváncsi lennék, hogy ki a tényleges gyártó. Az A4tech tényleg esélyes, de akár Genius is lehet.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#22) capulet75 válasza Geri Bátyó (#21) üzenetére

capulet75
(addikt)

Azért ez annyira nem bonyorult:a piac baromi nagy. Az Enermax pedig nem csak a felső kategóriában akar árusitani. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#23) Balika911 válasza leviske (#12) üzenetére

Balika911
(nagyúr)

Ott kezdtek, ez már a sokadik billentyűzetük. A többi eddig mind felsőkategóriás volt.

[ Szerkesztve ]

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

(#24) Geri Bátyó válasza capulet75 (#22) üzenetére

Geri Bátyó
(senior tag)

Értem én, de nálam az Enermax mindig a minőségi (és drága), felső kategóriás tápokat jelentette. Az olcsónak szánt dolgaik létjogosultsága pedig eléggé megkérdőjelezhető (ugyan azt, más néven, olcsóbban). Emiatt gondolom, hogy ezt megint lehet majd olcsóbban venni, csak más gyártó neve alatt.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#25) capulet75 válasza Geri Bátyó (#24) üzenetére

capulet75
(addikt)

Nem biztos. Ha be akarsz törni egy piaci szegmensbe akkor az első termékeid ára és minősége meghatározó lehet a késöbbiekben. Ha ezen az enermax nem keres semmit ám jó a visszajelzés, az késöbb busásan megtérülhet. :K

(#26) Geri Bátyó válasza capulet75 (#25) üzenetére

Geri Bátyó
(senior tag)

Én csak örülnék, ha olcsó és minőségi termékeik is lennének, de eddig sajnos ez nem igazán volt igaz rájuk.

(#27) gyuszi89 válasza nyunyu (#18) üzenetére

gyuszi89
(csendes tag)

Sziasztok!

Nekem van ilyen multifunkciós feltekerhetős akár a karodra is meg mittom én.:)
Egy baj van vele h határozottan a közepét kell nyomni különben nem érzékeli a bill. leütést. (mondjuk néha érzékeli normál megnyomásokat is de az nagyon ritka meg inkább csak néhány bill-el van így)
Végülis megtetszett a kinézetre egy kicsit nem is volt drága azért vettem 1900 körül kapható meg egy régi ps/2-t válltott ami már ragadt lötyögött kb semmire való volt max régi gép telepítéséhez jó már csak vagy ha nincs más épp:)
Ezután vettem egy Logi K360 na viszont ez a bill sztem már oda veri nekem nagyon tetszik:)

Sztem nem olyan rossz ez az Enermax sem csak a szetteket nem igazán szeretem mert általában ami szettben kapható azoknál az a baj h valami nem tetszik az egérben vagy a bill-ben. Végülis h egérpad is jár hozzá így sztem tényleg nem rossz csak ugye amiket ti is írtatok a minőség így ennyiért Enermaxtól kérdéses.

(#28) nyunyu válasza gyuszi89 (#27) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

Mi rendeltetesszeruen akartuk hasznalni, hatizsakba bedobos ugyfelhezcipelos billzetnek.
Altalunk supportalt tapikepernyos gepekhez helyszinen nem volt billzet.

Na arra teljesen alkalmatlan volt, mert egy het gyurodes utan mar nem mukodott a kurzor gombok fele. :))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.